Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна ось-ось отримає газ не з російської труби. Символічно

Газоват 6353 перегляди

Опубліковано - 7.08.2009 12:36 | Всі новини | Версія для друку

Україна ось-ось отримає газ не з російської труби. Символічно
Україна ось-ось отримає газ не з російської труби. Символічно
Найближчим часом Мінпаленерго планує підписати меморандум з будівництва ЗПГ-терминала (зріджений природний газ)

Про це повідомив в інтерв’ю заступник міністра палива і енергетики Бурзу Алієв.

За його словами, зацікавленість у проекті вже проявили компанії SNC Lavalin International Inc. (Канада), EDS (Канада), Мitsubishi Corporation (Японія), Cilyk Holding, Gap Insaat і Sancakli Group (всі - Туреччина).

Щоб вирішити проблему проходу танкерів через протоки Босфор і Дарданелли, Мінпаленерго почало співпраця з турецькою компанією Cilyk Holding та її бізнес-партнером - Мitsubishi Corporation, які наразі будують завод зі зріджування газу в Туркменістані.

Одним із джерел газу Бурзу Алієв назвав Єгипет, нагадавши, що саме тут НАК «Нафтогаз України» має концесію на проведення розвідувань та експлуатації (проектний видобуток нафти - 18,1 млн. т, газу - 7,4 млрд. куб. м.).

На думку Бурзу Алієва, будівництво ЗПГ-терминала повинне як укріпити позицію України на переговорах з Росією, так і створити реальну альтернативу «Нафтогазу України».

«Не виключено, що структура, яка керує ЗПГ-терминалом, також отримає можливість самостійного виходу на кінцевих споживачів. В цьому випадку передбачувана окупність проекту складе близько п’яти років. Але це питання має вирішуватися на урядовому рівні», - сказав він.

За попередніми підрахунками, його будівництво коштуватиме близько EUR1 млрд. (+10-15%).

Від “Аратти”: ми вже побудували й нафтовий термінал, і нафтопровід Одеса-Броди, але при тому "забулися" побудувати танкерний флот і зрозуміти, що дешевий сир будає виключно у мишоловці.

А щоб було на заправках пальне за доступними цінами - треба, як кажуть в народі, менше красти і давати хабарів та откатів.

А для цього... Але це вже інша історія.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.