Аратта - На головну

4 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Трагедія у Росії. Кількість загиблих на Саяно-Шушенській ГЕС продовжує зростати

Світ навколо нас 5540 переглядів

Опубліковано - 25.08.2009 14:47 | Всі новини | Версія для друку

Трагедія у Росії. Кількість загиблих на Саяно-Шушенській ГЕС продовжує зростати
Трагедія у Росії. Кількість загиблих на Саяно-Шушенській ГЕС продовжує зростати
Сьогодні рятувальники виявили тіла ще два загиблих при аварії на Саяно-Шушенській ГЕС - загальне число жертв зросло до 71 людини.

Особи виявлених людей вже встановлені. Ще четверо співробітників станції поки числяться зниклими без вісті,

Найбільша в Росії Саяно-Шушенська ГЕС була зупинена 17 серпня після аварії. Під час ремонту одного з гідроагрегатів станції в машинну залу прорвалася вода. Зараз триває розбір завалів і пошук зниклих при аварії працівників. Рятувальники, проте, вже покидають станцію і передають об'єкт фахівцям, які відновлюватимуть ГЕС.

"Воду з машинної залі відкачано - першу стадію аварійно-відновних робіт завершено. З території станції прибрані сотні тонн зруйнованих технологічних конструкцій", - повідомили в прес-службі ГУ МНС Забайкальського краю. Всього в ліквідації наслідків аварії брали участь близько 2,5 тис. чоловік.

Родичі поховали вже 68 загиблих в результаті аварії. Сім'я одного з працівників станції, проте, відмовилася ховати видане тіло. Рідним побоялися показувати спотворений труп, і ті висловили сумнів, що це їхній родич. Офіційно було оголошено, що для упізнання загиблого проведуть експертизу ДНК.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.