Аратта - На головну

5 березня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


НРУ ніколи не підтримає псевдосоціальні проекти ПР

Політика 4595 переглядів

Опубліковано - 1.09.2009 15:13 | Всі новини | Версія для друку

НРУ  ніколи не підтримає псевдосоціальні проекти ПР
НРУ ніколи не підтримає псевдосоціальні проекти ПР
НУ–НС вважає соціальні законопроекти Партії регіонів популістськими, а тому не підтримуватиме їх.

Про це сьогодні в ефірі Радіо Свобода заявив Голова Народного Руху України, Голова парламентського комітету з питань євроінтеграції, заступник Голови фракції НУ-НС Борис Тарасюк.

“Для Партії регіонів голосування цих законопроектів – компроміс, за якого біло-блакитні обіцяють не блокувати парламентську президію. Це буде залежати від того, якою буде остаточна редакція запропонованого законопроекту. Але судячи з тих цифр, які оголосив лідер фракції Регіонів Віктор Янукович, вони абсолютно відірвані від можливостей нашого бюджету. Тому швидше за все фракція «Наша Україна - Народна самооборона» не буде підтримувати цей популістський проект” – зазначив політик.

Також Борис Тарасюк прокоментував сьогоднішню зустріч Юлії Тимошенко та Володимира Путіна у Польщі, де відзначають 70 років від початку ІІ Світової війни. “В основному будуть обговорювати взаємини у сфері енергопостачання, тут продовжиться лінія домовленостей, досягнута на попередніх зустрічах між прем’єрами України та Росії. Очевидно, буде обговорюватись питання відносно закупівлі газу Україною в менших обсягах, ніж це було в цьому році, а тим більше, в минулому році. Думаю, буде продовжена тема щодо спільного виробництва літака АН-70” - констатував парламентар.

На запитання “Кого підтримуватиме Москва на президентських виборах?” Борис Тарасюк зазначив що, “ще рано говорити про те, кого буде підтримувати Москва. Але судячи з попередніх виборів у 2004 році ми знаємо, що Москва не лише підтримувала Віктора Януковича, а й втручалась у виборчі процеси, відверто пропагувала на території нашої держави одного з кандидатів – Віктора Януковича”.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.