Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Організм жінки пам’ятає всіх коханців

У світі науки 21259 переглядів

Опубліковано - 25.09.2009 04:30 | Всі новини | Версія для друку

Організм жінки пам’ятає всіх коханців
Організм жінки пам’ятає всіх коханців
Американські вчені зробили крок до наукового підтвердження явища телегонії у людей.

Чи здатна жінка запам’ятати всіх героїв-коханців, з якими їй судилося переспати за все своє свідоме статеве життя? Виявляється, - так! Навіть якщо дівчина одним махом спробує викреслити колись коханого, а в даний час ненависного чоловіка з своєї пам’яті, жіночий організм "вдячно" збереже всю інформацію про нього: вік, зріст, вагу, колір очей, расову приналежність.

До сенсаційного висновку прийшли вчені Каліфорнійської клініки практичної цитології (California Cytology Center). Вивчаючи склад вагінального секрету, вони виявили цікаву особливість жіночого організму: виявляється, внутрішні статеві органи жінки мають унікальні клітини, здатні вловлювати і зберігати генетичну інформацію про всіх тих мужчин, які коли-небудь мали статеві контакти з даною представницею прекрасної статі.

Під мікроскопом у цитоплазмі цих клітин були виявлені якісь вкраплення. Подальше дослідження показало, що ці вкраплення ніщо інше, як генетичні залишки від сперматозоїдів.

Вчені вважають, що виявлені клітини виконують архіважливу функцію: через кілька годин після кожного статевого акту вони поглинають залишки "непотрібних" сперматозоїдів в статевих органах жінки. Інакше чужорідні тіла (сперматозоїди) могли б викликати запалення в порожнині матки! Однак, подібно своїм господиням, клітини-двірники далеко не завжди послідовні у своїх діях: поглинаючи сперматозоїди, вони розчиняють їх не до кінця, в результаті чого всередині тих же клітин залишаються білкові вкраплення - окремі, практично не розчинні ділянки генетичного ланцюга.

За кількістю цих генетичних ланцюжків можна зробити висновок про те, скільки в жінки було статевих партнерів. А за фрагментом ДНК, взятому з цих ланцюжків, без особливих зусиль можна визначити деякі "технічні" характеристики екс-коханців: їх вік, вагу, зріст, колір очей і волосся.

Однак, на думку науковців, ланцюжки не зможуть потрапити до ДНК яйцеклітини жінки. Тому можливість народження дитини, схожої на колишнього чоловіка, поки що не доведена.

Телегонія (від грец. Τηλέ / tēle — вдалину, в далечінь, далеко та грец. γονε, γονος / gonē, gonos— народження, породження; отже — «віддалене народження») — вчення (що донедавна не визнавалося офіційною наукою, але підтримувалося духовними колами), яке полягає у тому, що спадкові ознаки першого статевого партнера самиці передаються усім її наступним нащадкам.

Вірити в телегонію чи ні - сьогодні це вибір кожної людини. У будь-якому випадку, корисно знати про таке явище і мати шанс скласти свою думку і про теорію телегонії, і про цнотливість, і про можливі наслідки життя «сьогоднішнім днем».

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.