Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі бояться української авіації

Світ навколо нас 4647 переглядів

Опубліковано - 12.10.2009 11:58 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі бояться української авіації
У Кремлі бояться української авіації
Після президентських виборів в Україні російсько-українські відносини не покращають. Однак, війни не буде. Поки що.

Таку думку висловив російський опозиціонер, колишній заступник міністра енергетики РФ, президент Інституту енергетичної політики Володимир Мілов.

«Триватиме в`язке протистояння і штовханина ліктями, яке триватиме незалежно від того, хто виграє президентські вибори», - сказав експерт.

На думку Мілова, це викликано тим, що чинна російська влада розглядає Україну як територію бажаного протекторату, де вона хотіла б впливати на прийняття політичних рішень.

«Будь-хто, хто виграє на президентських виборах в Україні, навіть Віктор Янукович, буде людиною, котра відстоюватиме українські інтереси досить жорстко», - переконаний він. При цьому Мілов нагадав, що коли колишній глава Української держави Леонід Кучма йшов на другий термін, у Росії говорили, що він захищатиме російські інтереси, але потім була Тузла, з’ясовування взаємин щодо газу і приватизація, куди не були допущені російські компанії.

Крім того, експерт вважає, що влада Росії ініціювала прийняття поправок до закону «Про оборону», які допускають використання російської армії за межами Росії, аби прикрити себе після війни в Південній Осетії.

«Я сьогодні раджу не перебільшувати цю подію. Прийняття поправок до закону «Про оборону» в Росії - це лише прикриття свого «м`якого місця», після того, як рік тому було допущено грубе порушення законодавства, коли військові вели бойові дії за межами РФ без санкції Ради Федерації, чого вимагає Конституція», - сказав Мілов.

«Сьогодні, аби прикрити себе, приймають цей закон. В Україні це сприйняли як закон про війну з Україною, але це не так. Не бійтеся. Наші хлопці - це дуже боязкі хлопці і можуть воювати тільки з маленькою Грузією», - додав експерт.

За його словами, Україна може направити бойові літаки на російську територію і почати бомбити, а Грузія цього зробити не могла.

«Якщо стануть бомби падати на російські міста – це буде вирок будь-якому політичному режиму в Росії. Україна має бойову авіацію, вони ніколи не нападуть на Україну», - впевнений Мілов.

Як повідомлялося раніше, 9 вересня Державна дума РФ одностайно в першому читанні прийняла ініційовані Президентом Росії Дмітрієм Медвєдєвим поправки до закону «Про оборону», які передбачають можливість оперативного використання російських Збройних сил за межами РФ.

Передбачено, що формування Збройних сил РФ можуть оперативно використовуватися за межами території Росії для вирішення наступних завдань: відбиття нападу на Збройні сили РФ або інші війська, дислоковані за межами території РФ; відбиття або запобігання агресії проти іншої держави; захист громадян РФ за кордоном; боротьба з піратством і з метою забезпечення безпеки судноплавства.

У свою чергу, українська сторона висловила занепокоєння у зв`язку зі схваленням цього законопроекту.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.