Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Легендарного борця із корупцією відмазали. Дурдинець може "одужати"

Правосуддя 7815 переглядів

Опубліковано - 16.10.2009 13:50 | Всі новини | Версія для друку

Легендарного борця із корупцією відмазали. Дурдинець може "одужати"
Легендарного борця із корупцією відмазали. Дурдинець може "одужати"
Печерський районний суд Києва 9 жовтня скасував постанову Генеральної прокуратури України про порушення кримінальної справи стосовно колишнього заступника голови Служби безпеки України Тиберія Дурдинця.

Таке рішення ухвалив суддя Сергій Вовк, який не визнав доводів Генпрокуратури, що наполягала на кримінальному покаранні високопоставленого силовика за незаконне перебування на посаді, повідомила газета "Дєло".

Заступник голови парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Сівкович(фракція ПР) повідомив, що одночасно із закриттям кримінальної справи Печерський суд припинив міжнародний розшук Дурдинця.

У свою чергу, голова комітету Верховної Ради з боротьби з організованою злочинністю і корупцією Ігор Калетник зазначив, що впродовж 10 днів від моменту винесення судового рішення Генпрокуратура може оскаржити його в апеляційному порядку.

«У Печерському суді є суддя, до якого дивовижним чином потрапляють скандальні справи, навіть якщо вони розслідуються на Місяці або на Сонці. І в більшості випадків виносяться неправосудні рішення», - вважає Калетник.

За його словами, кілька днів тому Верховний Суд прийняв до розгляду скаргу представників парламентського комітету з боротьби з оргзлочинністю і корупцією на рішення Вищого адміністративного суду у ще одній справі проти Дурдинця. У своєму позові депутати добивалися визнання незаконним призначення Дурдинця на посаду заступника голови СБУ в жовтні 2007 року, оскільки це не було узгоджено з парламентом. Вищий адмінсуд не задовольнив цей позов, і тепер вони оспорюють це рішення у вищій судовій інстанції.

Як повідомлявлося раніше, Генеральна прокуратура порушила проти Дурдинця кримінальну справу за статтею 382 Кримінального кодексу (невиконання судового рішення).

11 травня Печерський райсуд Києва дав дозвіл на арешт Дурдинця у зв`язку з тим, що він не виконує рішення Окружного адмінсуду про визнання незаконним призначення його на посаду заступника голови СБУ.

15 травня ГПУ попередила, що може об'явити Дурдинця у розшук, оскільки він без поважних причин не з'являється для участі у процесуальних діях.

19 травня Дурдинець, відповідно до постанови Генпрокуратури і рішення Печерського райсуду Києва, був оголошений у міжнародний розшук.

29 травня Голова СБУ заявив, що нібито зустрічався із Дурдинцем, якого об'явлено у розшук, і повідомив, що той нібито хворіє.

4 червня Президент України Віктор Ющенко звільнив Дурдинця з посади заступника голови Служби безпеки України - начальника Головного управління з боротьби з корупцією і організованою злочинністю СБУ.

У липні 2009 року Апеляційний суд Києва скасував постанову про порушення кримінальної справи стосовно Дурдинця.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.