Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Зворотний бік лохотрону. Експерти розкривають сутність фішки Януковича

Добробут 4884 перегляди

Опубліковано - 22.10.2009 18:35 | Всі новини | Версія для друку

Зворотний бік лохотрону.  Експерти розкривають сутність фішки Януковича
Зворотний бік лохотрону. Експерти розкривають сутність фішки Януковича
За “добродійність” ватаги проФФесора заплатять своїм добробутом більшість українців. Ініціатори лохтрону і парламентські кнопкодави-мільйонери нічим не ризикують.

Необгрунтоване підвищення соціальних стандартів несе багато ризиків для країни.

Про це заявив на прес-конференції керівник програми соціальної економіки Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) Максим Борода, коментуючи Закон "Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати в 2010 році".

На думку експерта, підвищення соціальних стандартів збільшить навантаження на Державний бюджет України, оскільки "виходячи із розміру мінімальної заробітної плати розраховується сітка для усіх працівників бюджетної сфери, а також розмір соціальної допомоги".

Максим Борода вважає, що кошти, необхідні для забезпечення підвищених соціальних стандартів, можуть бути отримані шляхом недофінансування "інших, менш політично чутливих і менш помітних для суспільства витрат": на армію, освіту та науку. Сюди також потрібно додати кошти, зекономлені від "неповернення ПДВ експортерам, скорочення витрат на утримання держустанов тощо".

Серед інших ризиків не підкріпленого реальними доходами підвищення соціальних стандартів економіст назвав зростання інфляційного та девальваційного тиску на національну валюту, обтяження економіки зовнішніми позиками. Крім того, це може призвести до неефективної приватизації та подальшої тінізації.

У свою чергу економіст Володимир Пилипчук заявив на прес-конференції, що ухвалений 20 жовтня Верховною Радою закон не передбачає підвищення соціальних стандартів.

"Цей закон передбачає не підвищення соціальних стандартів, а підвищення заробітної плати... Це коли за одні і ті самі гроші можна отримати більше матеріальних благ", - сказав він.

Разом з тим, підвищення заробітної плати "повинно супроводжуватися аналогічним підвищенням продуктивності праці, пропозиції товарів та послуг на ринку", що на сьогодні відсутнє, додав економіст.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.