Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Деградація. Силовики на замовлення

Пістолетне право 6003 перегляди

Опубліковано - 10.11.2009 14:18 | Всі новини | Версія для друку

Деградація. Силовики на замовлення
Деградація. Силовики на замовлення
Генеральна прокуратура України має дати правову оцінку діям Служби безпеки України, яка використовує свій спецпідрозділ “Альфа” не за призначенням.

Так депутат Верховної Ради від Громадянського руху «Народна самооборона» Володимир Ар’єв прокоментував участь спецпідрозділу СБУ «Альфа» у захопленні 6 листопада приміщень торгівельно-промислової групи «Таргет» у Харкові, повідомляє прес-служба.

«Те, що сталося в Харкові — надзвичайно небезпечний прецедент для України. Після 2005 року ми сподівались, що ситуація в країні змінилась і принаймні силові структури, в даному випадку Служба безпеки України, не будуть настільки нахабно діяти проти бізнесу та проти звичайних людей», — сказав Ар’єв.

Він не бачить жодних причин того, щоб бійці «Альфи» захоплювали приміщення компанії, яка не має жодного відношення до державної таємниці, стратегічної або військової сфер.

За словами Ар’єва, найближчим часом він разом з групою народних депутатів направить депутатський запит до генерального прокурора. «Законодавці , які несуть функцію контролю за органами державної влади, мають негайно втрутитись, щоб ця епідемія свавілля з боку силових структур не поширилась на інші області. Я думаю, що наступного пленарного тижня з трибуни Верховної Ради буде оголошено офіційний запит до генерального прокурора України», — сказав Ар’єв.

На його думку, такі дії СБУ підривають інвестиційний клімат держави: «Взагалі про який інвестиційний клімат ми можемо говорити, особливо напередодні ЄВРО-2012, якщо бізнес-структура, яка щось робить, може опинитись в будь-який момент перед обличчям державного рекету?».

Ар’єв зазначив, що закони, які дозволяють боротися з таким ганебним явищем, як використання спецслужб для рекету з боку держави і посадовців, вже є. «Нещодавно Верховна Рада прийняла 3 антикорупційних закони, які були розроблені нашим Комітетом», — додав депутат.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.