Аратта - На головну

1 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Корупція, як мафія – безсмертна

Світ навколо нас 9027 переглядів

Опубліковано - 8.09.2006 22:15 | Всі новини | Версія для друку

Корупція, як мафія – безсмертна
Корупція, як мафія – безсмертна
Україна досягла певного прогресу в боротьбі з корупцією, проте її рівень залишаються досить високим.

Про це в п'ятницю в Брюсселі в інтерв'ю українським журналістам повідомив регіональний директор організації "Міжнародна прозорість", по Європі й Центральній Азії (Transparency International) Міклош Маршалл (Miklos Marschall).

За його словами, корупція в Україні залишається "дуже актуальною проблемою". "В останньому індексі корупції "Міжнародної прозорості" Україна отримала 2,6 пункти в діапазоні від одного до десяти. Десять - це країни з мінімальним рівнем корупції, один - з найгіршим. Таким чином, 2,6 - це досить поганий показник. Це - погана новина. Хороша - у тому, що цей показник покращав з 2,2, який був до того. Сподіваємося, що це завдяки політичним змінам", - сказав директор підрозділу організації.

Крім того, Маршалл повідомив, що в Україні менша корумпованість, у порівнянні з Росією. "В порівнянні з Росією Україна сьогодні виглядає навіть краще. У минулому Росія сприймалася як менш корумпована, ніж Україна", - підкреслив він.

Кажучи про ситуацію в Україні, Маршалл відзначив, що висновки, зроблені цією міжнародною організацією, демонструють, що міліція й правоохоронний сектор асоціюється в населення, як найбільш корумповані інституції, у яких необхідно вжити швидких заходів, "інакше довіру до влади буде втрачено". "Якщо цього не буде зроблено, цинізм превалюватиме, і реформи не будуть закінчені, люди не довірятимуть владі. Така ситуація в Україні. Ми всі сподіваємося, що влада й політичні еліти проведуть ці зміни в Україні", - підкреслив він.

Експерт також уважає, що перспективи членства України в Європейському Союзі є "фантастичним і ключовим зовнішнім тиском, який був успішним для проведення реформ в інших посткомуністичних країнах". "Це ж саме стосується й України. Я є переконаним прихильником того, що зусилля України щодо можливого приєднання до ЄС мають сенс, тому що прагнення людей приєднатися до Європи може бути ключовим, провідним чинником для реформ, як це було для інших, починаючи з Польщею й закінчуючи Румунією", - сказав Маршалл.

Він також висловив надію, що яким би не був уряд України, він виконає обіцянку Президента Віктора Ющенка щодо боротьби з корупцією, яка прозвучала перед очільниками Євроспільноти.

Від «Аратти»: цікаво, що ж скаже пан Маршалл наступного року, за підсумками роботи універсального уряду професіоналів? Адже ні для кого не є таємницею, що в ньому зібрані представники політичних сил, які чітко звіряють крок: хто по кремлівським зіркам, а хто – по Мавзолею із трупом вождя пролетаріату. І, напевно, відставати, в цій частині, від московських товаришів, універсальні урядовці навряд чи собі дозволять.

За матеріалами Інтернет-видань.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.