Аратта - На головну

27 жовтня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українські виробники цукру мають шанс здобути нові ринки

Економіка 5664 перегляди

Опубліковано - 25.11.2009 14:30 | Всі новини | Версія для друку

Українські виробники цукру мають шанс здобути нові ринки
Українські виробники цукру мають шанс здобути нові ринки
Світу потрібно приготуватися до дефіциту цукру у першому півріччі 2010 р., оскільки експорт не зможе забезпечити попит.

Таку думку озвучив керуючий директор швейцарського цукрового брокера Kingsman SA Джонатан Кінгсмен, повідомляє агентство Bloomberg.

Дефіцит рафінованого цукру становитиме 3-4 млн. тонн, вважає експерт. Покупці цукру у Пакистані, Бангладеш, Малайзії і ряді інших країн вже стикаються з недостачею імпорту, говорить він.

"Ситуація може погіршитися, - відзначив Дж. Кінгсмен. - Єдиним виходом може стати скорочення споживання, оскільки як би високо не піднялася ціна, цукру від цього більше не стане".

У вересні ціна продукту підскочила до максимального рівня за 28 років через побоювання скорочення поставок з Індії і Бразилії в зв'язку з несприятливими погодними умовами. За прогнозами сільгоспдепартамента США, Індії доведеться імпортувати рекордні 6 млн. тонн цукру у поточному сільськогосподарському році, що почався 1 жовтня.

Від “Аратти”: як загальновідомо, Україна традиційно була найбільшим виробником цукру на території колишнього СРСР.

Втім, поступово, у зв'язку з "цукровими" війнами із Росією, виробництво цукру скоротилося, оскільки скоротився російський ринок.

Наразі - ситуація складається вельми сприятливо, оскільки абсолютно реально не тільки повернути втрачені обсяги виробництва, а й суттєво збільшити експортний потенціал країни.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.