Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Науковця обурили неправильні сніжинки

У світі науки 18173 перегляди

Опубліковано - 25.12.2009 15:15 | Всі новини | Версія для друку

Зовнішній вигляд сніжинок під мікроскопом
Зовнішній вигляд сніжинок під мікроскопом
Німецький фізик Томас Куп опублікував у журналі Nature коментар, у якому розкритикував багато популярних зображень сніжинок.

Про це повідомляє служба новин Live Science.

Куп підкреслив, що форма сніжинок визначається водневими зв'язками молекул води, тому сніжинка в своїй основі має шестикутну структуру. При цьому найчастіше сніжинки зображаються з відмінним від шести числом кінчиків. Зокрема, обурення Купа викликала реклама в Nature, на якій були зображені восьмикутні сніжинки.

Незважаючи на те, що Куп формально правий, теоретично існують інші можливі організації молекул води на площині, що мають елементарні осередки, відміні від шестикутника. Зокрема, на спеціальним чином обробленій мідній поверхні з водяної пари вченим вдалося отримати нитки льоду з п'ятикутними осередками.

Крім того, зовсім недавно вчені пояснили появу трикутних сніжинок (трикутник можна розглядати як вироджений шестикутник, у якого три сторони просто стягнуті в точку). Виявилося, що трикутна форма є оптимальною з точки зору динаміки утворення сніжинок.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.