Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Незвичайне селище з`явилося у Південній Кореї

Світ навколо нас 13301 перегляд

Опубліковано - 12.04.2006 17:51 | Всі новини | Версія для друку

Незвичайне селище з`явилося у Південній Кореї
Незвичайне селище з`явилося у Південній Кореї
Всі його мешканці розмовляють лише англійською. Воно й не дивно – населення складається переважно зі студентів, які вивчають мову міжнародного спілкування.

На вулицях цього корейського містечка рідної мови – і не почуєш. Усі говорять тільки англійською. Якщо не знаєш, де ти, цілком можна уявити себе в Британії чи Америці. Водночас, у містечку можуть жити півтисячі учнів. Лишитися в ньому можна на день, а можна – й на місяць - усе залежить від обраного курсу навчання. Місцева влада вірить: незвична форма вивчення іноземної мови суттєво вплине на результат.

Сон Хак-К‘ю, голова провінції К‘янчжі:
"Мета цього містечка – допомогти підліткам вивчити англійську через знайомство із західної культурою та способом життя".

Містечко – майже окрема маленька держава. Новачки одразу по приїзді мають пройти співбесіду з «митником» - розповісти про себе та одержати печатку на документи. Потім – подорож трамваєм до банківського центру. Там кожному маленькому громадянину видають 80 доларів на тиждень – на кишенькові витрати. Всі розмови зі співробітниками банку та продавцями в крамницях – звісно, лише англійською.

Томас Мансфелд, викладач:
"Ми хочемо, щоб вони упевненіше використовували знання англійської, які вже мають. Тому часто ми тут просто граємо – замість того, щоб вивчати щось нове".

І справді, розваг у містечку вистачає. Просто на вулиці вас можуть навчити англійських пісень та народних ігор. Займаються розвагами професіонали – артисти та конферансьє. Їх тут – понад 70, і живуть вони в студентському містечку постійно. Ігровий підхід здатен розворушити навіть найбільш сором‘язливих.

Лєон Дон-Хі, учениця:
"Спочатку я почувалася трохи ніяково, а тепер просто розважаюься. Мені це подобається".

Вивчення англійської в Південній Кореї – заняття дуже популярне. Деякі батьки щороку витрачають десятки тисяч доларів на подорожі дітей за кордон. Тож організатори незвичного навчального центру сподіваються – порожнім їхнє містечко не буде.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.