Аратта - На головну

5 квітня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ05 Квітня+11°69%734мм1м/c06.04+5°07.04+2°08.04+2°

Наш банер

Наш банер


Тимошенко: БЮТівцям пропонують від 3 до 5 млн. дол. за перехід в коаліцію

Політика 8378 переглядів

Опубліковано - 13.09.2006 15:21 | Всі новини | Версія для друку

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко стверджує, що представникам її політичної сили пропонують від 3 до 5 млн. доларів за входження в антикризову коаліцію. З такою заявою вона виступила в середу під час прес-конференції.

Тимошенко відзначила, що вже найближчим часом представники її політичної сили будуть готові оприлюднити реальну інформацію про те, хто і які суми пропонував за входження народних депутатів з БЮТ в антикризову коаліцію.

Тимошенко також відзначила, що на сьогодні фракції БЮТ добиватиметься позбавлення депутатських мандатів тих народних депутатів України, які покинули фракції своїх політичних сил, за списками яких вони пройшли до парламенту і увійшли до коаліції. «Ми зробимо так, щоб таких депутатів не було не тільки в наший фракції, а і у всій Верховній Раді», - сказала Тимошенко.

Вона також відзначила, що на сьогодні у фракції БЮТ є всі реальні механізми для позбавлення таких депутатів депутатських мандатів.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...