Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


КВУ вважає, що пік “чесних виборів” ще попереду

Вибори-2010 6326 переглядів

Опубліковано - 15.01.2010 16:01 | Всі новини | Версія для друку

КВУ вважає, що пік “чесних виборів” ще попереду
КВУ вважає, що пік “чесних виборів” ще попереду
Комітет виборців України найбільш серйозною проблемою, яка може бути на виборах 17 січня, вважають масове внесення людей до списків виборців.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова правління КВУ Олександр Черненко.

«Зараз дуже багато говорять про підкуп, про голосування на дому. Ці проблеми є, але за нашими оцінками, найбільша проблема буде під час виборів внесення комісіями виборців в день голосування», – заявив Черненко.

За його словами, проблема в тому, що закон не дає чіткої відповіді і кожен трактує по своєму. «Позиція нашої організації така, що виходячи з закону сама комісія в день голосування включити в список виборців не може. Вона може лише змінити неточності, описки, опечатки і т.д.», – уточнив голова КВУ.

Водночас Олександр Черненко не виключає, що вибори можуть бути частково фальсифіковані і через голосування на дому.

«Дійсно голосування на дому, воно майже ніколи не контрольоване, туди дуже важко потрапити спостерігачу. Під час голосування на дому дуже легко можна агітувати, купувати виборця, або просто до виборця не доїхати, а заїхати з переносною скринькою за кут, кинути туди бюлетені і виборець знати не буде чи він уже проголосував. Тому нормальною нормою є 1% або максимум 2,5% які голосують дома на кожній дільниці. Якщо вже є більше, то тут вже треба бити в дзвони», – підсумував він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.