Аратта - На головну

13 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чому фан-клуб Януковича так завзято відстоює голосування на дому?

За право людини 6061 перегляд

Опубліковано - 19.01.2010 13:52 | Всі новини | Версія для друку

Чому фан-клуб Януковича так завзято відстоює голосування на дому?
Чому фан-клуб Януковича так завзято відстоює голосування на дому?
Під час першого туру голосування по виборах Президента надзвичайно багато громадян, тобто 1,5 млн., нібито проголосували вдома. Наскільки реально було чесно це реалізувати членам виборчкомів?

У народних обранців, які були спостерегачами під час народного волевиявлення, вже виникли сумніви.

Голосування на дому є інструментом для фальсифікації виборів і спотворення волевиявлення людей, переконаний народний депутат від БЮТ Святослав Олійник.

За його словами, механізм, коли здорові, працездатні люди, пишуть заяви, щоб їм додому обмежена група людей привезла скриньку, - це ніщо інше, як механізм штучного додавання голосів з певною метою.

"Ми вважаємо це інструментом спотворення волевиявлення людей і фальсифікації виборів. На окрузі, де я працюю, у мене є дільниці де 28% людей проголосувало на дому, без медичних довідок. Це кожна третя людина, є ж всякому межа", - сказав Олійник.

Як наголосив народний депутат, саме тому БЮТ вимагає, щоб ця система була змінена. "Це ненормально, коли кожна третя людина в якомусь регіоні голосує на дому", - додав він.

А нардеп Юрій Гримчак підтверджує свої підозри цифрами.

«Порахуємо. Нехай процес голосування вдома у старої, немічної людини займе 5 хвилин. Добиратися до неї на машині доведеться 10-15 хвилин, стільки ж до наступної, не кажучи вже про села, де проїзд ускладнений рельєфом місцевості й складними зараз погодними умовами. В підсумку, 1 виборець, який проголосував вдома, обійдеться членам виїзної виборчої комісії у пів-години роботи. Таким чином, з 8 ранку до 20:00 одна виїзна комісія на автомобілі (!) зможе відвідати 24-25 чоловік». - ромірковує нардеп.

«За даними ЦВК, вдома проголосувало близько 1,5 млн. виборців. Ділимо цю суму на 25 і дізнаємось, що для забезпечення голосування вдома знадобилося 60 тисяч виїзних комісій. Питання до ЦВК: скільки виїзних комісій працювало в першому турі виборів Президента 2010 року?», - запитує Гримчак.

Гримчак нагадав, що в Україні існує Держреєстр, який спеціально враховує кількість і місцерозташування всіх громадян України з обмеженими можливостями щодо свободи дій. А ті, хто проголосував вдома й при цьому не входить у ці списки, цілком можуть бути замішані у масштабній фальсифікації. Це один з варіантів підкупу виборців, коли результати голосування бачать тільки зацікавлені члени виїзної виборчої комісії, сформованої на місцях з урахуванням побажань представників одного з кандидатів у Президенти.

«Це питання необхідно найближчим часом розглянути, тому що воно дійсно заважає працювати, заважає провести 2 тур виборів Президента в Україні», - сказав Гримчак.

Як повідомлялося раніше, сьогодні парламент відмовився навіть розглянути це питання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.