Аратта - На головну

6 квітня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інтернет-лохотрони: сканер для роздягання в мобільнику

Кримінал 13261 перегляд

Опубліковано - 2.02.2010 05:29 | Всі новини | Версія для друку

Ми вас попереджаємо про лохотрон!
Ми вас попереджаємо про лохотрон!
Мода на інтернет-лохотрони змінюється стрімко. Два-три місяці тому користувачам пропонували за скромну плату перехоплювати чужі SMS і купувати аудіонаркотики.

Тепер нав'язливий спам просуває “рентгени для мобільних телефонів”, за допомогою яких користувачі, як обіцяють продавці, можуть просвітити одяг на відстані.

Для успішної роботи "нової унікальної програми" підійде будь-який мобільний телефон з камерою. Досить відіслати SMS і отримати програму, яка "просвічує синтетичнй одяг". А для того, щоб клієнт повірив у фантастику, на сайтах показують відеоролики, нібито вже зняті за допомогою новітньої технології.

- Кожна така качка перестає діяти через два-три місяці, - розповідає Роман, у минулому власник одного з таких сайтів. - Тому вони постійно змінюються. Хтось запускає нову ідею і інші починають копіювати. Як тільки сайт перестає приносити гроші, треба шукати щось інше.

Зароджувалися так звані “сканери тіла” як жарт. Підставні ролики стали викладати в Мережі. Але шахраї швидко збагнули, що на цьому цілком реально можливо заробляти.

- У сканерів життя буде недовговічним, - вважає Ігор Аркадьєв, аналітик інтернет-ринку. - У перехоплення SMS і аудіонаркотиків були хоч липові, але технології. У першому випадку - це генератор повідомлень, у другому - реальне існування хвиль, які можуть викликати різні ефекти. У разі мобільних рентгенів ми бачимо здебільшого пряме викачування грошей, де взамін не пропонується взагалі нічого. Зрозуміло, в найближчий час їм знайдуть заміну.

Коштує розвага недешево. Зазвичай тому, хто погодився, пропонують відправити кілька SMS. Незважаючи на оголошену “ціну за прайсом” приблизно 30 грн., кожен сканер обійдеться в понад 100 грн.

- Результати на різних сайтах будуть різними, - розповідає Роман. - Ви можете отримати просто відеоролик або програмний додаток для мобільного, який, проте, навряд чи буде відкриватися. Сайти в основному розташовуються в інших країнах, так що з ними впоратися неможливо. Та й навіщо? Єдина порада - не підживлювати їх своїми грошима, попереджає metronews.ru.

Реальність

Справжні сканери встановлюють у західних аеропортах на етапі митного контролю. Вони дозволяють співробітникам бачити заборонені предмети крізь одяг.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.