Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українська оборонна промисловість процвітає. Попри кризу

Економіка 6005 переглядів

Опубліковано - 2.02.2010 17:07 | Всі новини | Версія для друку

БТР-4 українського виробництва
БТР-4 українського виробництва
Незважаючи на кризу, 2009 рік був вельми успішнішим для оборонної промисловості України. Минулого року виробництво в ОПК зросло майже на 60%. Майже все пішло на експорт.

Серед лідерів виробництва була авіаційна, суднобудівна галузі та підприємства з виготовлення озброєння й військової техніки. Минулого року експорт продукції українського оборонно-промислового комплексу зріс у півтора рази. Україна активно торгувала літаками, ракетами й кораблями з півсотнею країн. І все це у кризовий рік світової економіки.

Провідний експерт військових програм центру ім. Разумкова Олексій Мельник каже, що це все через реальну відповідність ціни та якості української продукції ОПК. Водночас експерт зауважив: брак достатнього бюджетного фінансування призвів до того, що армія не може закупити вітчизняну техніку і зброю в достатній кількості.

«Світова хвиля переозброєння»

Однак директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак упевнений, що такий попит на українську продукцію ОПК зумовлений «світовою хвилею переозброєння» та незрозумілою ситуацією з доларом: «Команда українських спецекспортерів має відпрацьовані механізми й може гнучко реагувати на всі замовлення ринку. Можна констатувати, що 2009 був роком найбільших замовлень».

Бадрак прогнозує, що 2010 року пріоритетними ринками для української військової техніки та зброї буде Південно-Східна Азія, Близький Схід, країни Африки. Однак держави ЄС не особливо охоче купуватимуть в України продукцію ОПК. Однак з цими країнами будуть укладатися принципово важливі політичні контракти зі співпраці у військовій галузі, зазначив експерт.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.