Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Схильність до самогубства передається спадково

Охорона здоров`я 9359 переглядів

Опубліковано - 3.02.2010 02:47 | Всі новини | Версія для друку

Схильність до самогубства передається спадково
Схильність до самогубства передається спадково
Група науковців провела дослідження, результати якого підтверджують роль спадкових факторів у формуванні суїцидальної поведінки.

Суїцидальна поведінка обумовлена генетичними факторами, повідомляє The Daily Telegraph. До такого висновку дійшла група дослідників під керівництвом Мартіна Колі (Martin Kohli), який є співробітником Інституту психіатрії товариства Макса Планка (Max Planck Institute of Psychiatry) в Мюнхені, Німеччина, а також Інституту геноміки людини Джона Хассмана (John P. Hussman Institute for Human Genomics) в Майямі, США. Звіт про дослідження опублікований в журналі Archives of General Psychiatry.

Вчені спробували знайти генетичні фактори, що обумовлюють розвиток великого депресивного розладу і суїцидальної поведінки. Для цього вони вивчали різні варіанти гена NTRK2, що кодує рецептор нейротрофічного фактора мозку - білка, який відповідає за формування і активність нервових клітин.

Дослідники проаналізували геном 394 пацієнтів з депресією, 113 з яких намагалися вчинити самогубство. Отримані дані вони порівняли із спадковою інформацією 366 здорових добровольців. Крім того, було проведено контрольне дослідження за участю 744 німців і 921 афро-американця, з яких, відповідно, 152 і 119 осіб здійснювали спроби самогубства.

Вчені з'ясували, що носії трьох "небезпечних" мутацій гена NTRK2 намагалися вчинити самогубство в середньому в 4,5 рази частіше, ніж пацієнти, в геномі яких містилися нормальні варіанти цього гена. За словами авторів, результати дослідження підтверджують роль спадкових факторів у формуванні суїцидальної поведінки, пише Медпортал.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.