Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інтернет-залежність пов’язана з депресією

Охорона здоров`я 11059 переглядів

Опубліковано - 6.02.2010 03:20 | Всі новини | Версія для друку

Інтернет-залежність пов’язана з депресією
Інтернет-залежність пов’язана з депресією
Люди, які маніакально залежні від Інтернету, часто страждають депресіями. І чим більше часу вони проводять в онлайні, тим менш щасливими себе відчувають.

Співробітники Університету Лідса (Великобританія) опитали 1 319 чоловік у віці від 16 до 51 року, щоб оцінити рівень їхньої залежності від Мережі і міру депресії. Як з'ясувалося, депресія тим сильніше, чим довше користувач сидить в онлайні. Нездоровий потяг до Інтернету був виявлений лише у 18 досліджуваних, повідомляє compulenta.ru.

Портрет середнього веб-залежного користувача виглядає так: молодий чоловік близько 21 року, більшу частину часу проводить на порнографічних та ігрових сайтах, а також в онлайнових співтовариствах. Депресія у них в п'ять разів сильніше, ніж у інших.

За словами вчених, зв'язок між інтернет-залежністю і депресією очевидна, проте поки що вони не можуть сказати, що первинне, - провокує депресія розвиток маніакального потягу до Мережі - або ж веб-серфінг тягне за собою виникнення депресії.

Інтернет-залежність була визнана психічною проблемою в середині 1990-х, оскільки мала симптоми, аналогічні іншим маніям: за відсутності інтернет-з'єднання хворого долають депресія, нервозність, похмурість, які негайно проходять, як тільки людина повертається в онлайн.

До речі, в Китаї веб-залежністю страждає кожен сьомий інтернет-користувач...
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.