Аратта - На головну

23 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У 20% населення Землі немає генів, що відповідають за користь фізичних навантажень

Охорона здоров`я 7284 перегляди

Опубліковано - 6.02.2010 05:08 | Всі новини | Версія для друку

Від генів не втекти
Від генів не втекти
Науковці з Університету Лондона (Великобританія) стверджують, що спортивні вправи - марно втрачений час для частини людства. Користь для здоров’я від бігу, плавання, вправ на тренажерах отримують лише ті, у кого є певні гени.

У 20% населення Землі таких генів немає, стверджує Daily Telegraph.

У ході дослідження 500 учасникам з Європи та США було запропоновано протягом декількох тижнів виконувати різні фізичні вправи по 30 хвилин п'ять днів на тиждень. Через шість, дванадцять і двадцять тижнів вчені відзначили, що організми більшості досліджуваних стали поглинати істотно більше кисню під час вправ.

Однак у 20% максимальний рівень споживаного кисню під час навантажень виріс менш ніж на 5%, тобто поліпшення можна назвати незначним. У 30% випробуваних не збільшилася чутливість до інсуліну, а це означає, що вправи не змогли знизити ризик розвитку діабету.

Аналіз зразків м'язових тканин учасників експерименту показав, що спрогнозувати, яким буде обсяг споживаного кисню, можна по тридцяти генам. Від 11 з них залежить, яку користь людині принесуть заняття спортом. У п'ятої частини землян варіанти цих генів такі, що фізичні вправи ніяк не захищають організм від захворювань серця і діабету. Носіям таких генів куди корисніше змінити харчування і приймати медикаменти, ніж проводити години в тренажерному залі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.