Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Президента вважають легітимним рішення судів по маякам

Влада 11575 переглядів

Опубліковано - 15.09.2006 16:28 | Всі новини | Версія для друку

У Президента вважають легітимним рішення судів по маякам
У Президента вважають легітимним рішення судів по маякам
Секретаріат Президента вважає легітимним рішення Севастопольського апеляційного госпсуду про повернення Міністерством оборони РФ 77 маяків та інших навігаційних об’єктів, розташованих в севастопольській зоні, Україні в особі Державної установи «Держгідрографія».

Про це на брифінгу у п’ятницю заявив радник Президента Микола Полудьонний.

«Що стосується легітимності цього рішення, то у будь-якій країні за будь-якими конвенціями розгляд спорів щодо права власності на нерухоме майно здійснюється судами тієї країни, на території якої знаходиться це нерухоме майно», - сказав Полудьонний.

Він висловив здивування заявами представників уряду про те, що питання маяків буде розглядатися шляхом переговорів з російською стороною. «Не можна починати переговори не визначившись у кого знаходиться майно», - зазначив Полудьонний. За його словами, рішення Апеляційного суду засвідчує те, «що ці об’єкти утримуються незаконно і повинні бути передані Україні». Він вважає, що в даному випадку позиція уряду повинна бути консолідованою з позицією Генеральної прокуратури, яка подавала цей позов і суду, який прийняв таке рішення.

Що стосується виконання судового рішення, то, за словами Полудьонного, це вже є питанням виконавчої влади.

Нагадаємо, що 14 вересня Севастопольський апеляційний господарський суд ухвалив остаточне рішення про повернення Міністерством оборони Російської Федерації 77 маяків та інших навігаційних об’єктів, розташованих в севастопольській зоні, Україні в особі Державної установи «Держгідрографія».

Між тим, нещодавно прем'єрміністр України Віктор Януковч заявив, що не вважає, що рішення судів є легітимними щодо визначення права власності на навігаційні об'єкти, які розташовані на українському узбережжі Чорного моря і є предметом суперечки із Росією. Він впевнений, що вирішення цієї проблеми є компетенцією україно-російської комісії по Чорономорському флоту.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.