Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


До сторіччя з дня народження творця перших космічних кораблів готуються у Житомирі

Суспільне життя Регіон: Житомирська область 15368 переглядів

Опубліковано - 12.04.2006 21:51 | Всі новини | Версія для друку

До сторіччя з дня народження творця перших космічних кораблів готуються у Житомирі
До сторіччя з дня народження творця перших космічних кораблів готуються у Житомирі
Завдяки ювілею Сергія Корольова, який відзначатимуть на початку наступного року, місту нарешті вдалося розпочати давно заплановану реконструкцію державного музею космонавтики.

Гроші на це дав уряд. А ЮНЕСКО вже оголосило 2007-й – роком основоположника практичної космонавтики, академіка Сергія Корольова.

Будинок на колишній Дмитрівській вулиці, де народився Корольов, без ремонту вже кілька десятиліть. Меморіальну будівлю, якій майже півтора століття, власними силами й за власний кошт «підлатували» його працівники.

Ольга Копил, директор музею космонавтики імені академіка Корольова:
"Нарешті ми дочекалися – кошти виділені. Ну, звичайно, меморіальна частина вона не зазнає змін кардинальних. А от в залі наукової біографії там будуть зміни досить значні. Ми вже позбавимось від таких старезних шаф-вітрин, з якими нам досить важко працювати".

Оновити «дім Корольова» збираються до вересня. На цей час у Житомирі запланована міжнародна конференція „Людина і космос”. Після неї реконструюватимуть і павільйон космічної техніки. Там виставлять ракети серії „Зеніт” та супутник „Січ-один”, яким нині бракує місця. Космонавт Жолобов вважає, що житомирський музейно-виставковий комплекс, подібного якому нема навіть у столиці, стане популярним міжнародним туристичним центром. Якщо вкласти туди «гроші, розум і серце».

Віталій Жолобов, льотчик-космонавт, президент аерокосмічного товариства України:
"Щоб цей музей розцвів, треба добудувати, розширити це творіння людських рук. Космос завжди вабив людей. І вони б сюди йшли отримати ази розуміння космосу, долучитись до його таємниці".

У реконструйованому павільйоні передбачені планетарій, зала космічних тренажерів, бібліотека спеціальної й науково-фантастичної літератури, кімнати для клубів юних космонавтів.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Суспільне життя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.