Аратта - На головну

7 листопада 2025, п`ятниця

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Тимошенко і Януковича сьогодні вирішується доля

Вибори-2010 5901 перегляд

Опубліковано - 19.02.2010 11:38 | Всі новини | Версія для друку

У Тимошенко і Януковича сьогодні вирішується доля
У Тимошенко і Януковича сьогодні вирішується доля
Кандидат на пост Президента України, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко прибула до Вищого адміністративного суду України де сьогодні розглядається її позов до Центральної виборчої комісії щодо скасування результатів другого туру виборів Президента.

У суді присутні народні депутати від БЮТ Іван Кириленко, Валерій Писаренко, Володимир Пилипенко, Борис Тарасюк, Андрій Сенченко, Сергій Соболєв.

Також у ВАСУ перебувають народні депутати від Партії регіонів Вадим Колесніченко, Ельбрус Тедеєв, Олександр Лавринович.

Від ЦВК присутні Михайло Охендовський, Тетяна Лукаш, Тамара Астахова.

Головуючий на засіданні ВАСУ – суддя Олександр Нечитайло.

Біля будівлі Вищого адміністративного суду України, де розглядатиметься позов прем’єр-міністра, кандидата у президенти Тимошенко до Центральної виборчої комісії, перебувають близько 500 прихильників лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

На вулиці Московській, де розташований ВАСУ, починаючи майже від підземного переходу зі станції метро «Арсенальна», вздовж тротуарів з обох боків встановлено металеві паркани, за якими на проїжджій частині вишикувались бійці Внутрішніх військ МВС.

Крім того, безпосередньо біля центрального входу до суду на тротуарі також встановлено металеву огорожу.

З проїжджої частини вхід до будівлі суду вільний. Рух вулицею Московською, крім транспорту загального користування, обмежено.

На підході до ВАСУ встановлено близько 50 невеликих наметів із символікою Партії регіонів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.