Литвин публічно облаяв свого колишнього керівника |
Так він прокоментував заяву першого Президента Леоніда Кравчука, де той назвав Литвина "перебіжчиком", в інтерв’ю телеканалу "Рада".
"У мене немає бажання давати оцінки президентам і Президенту Кравчуку, але це – патентована професійна політична повія, яка б мала помовчати, оскільки вона зрадила всіх і все що тільки можна зрадити у нашому житті.", - сказав Литвин.
На переконання спікера, Кравчуку "треба мовчати і молити у Бога прощення" за всі свої зради.
"І коли він опускається до того, що дає оцінки, в тому числі і мені, то він повинен спочатку відповісти за те, що він накоїв, починаючи з Чорноморського пароплавства, яке просто зникло, у тому числі, завдяки його діям. Для початку, для всіх думаючих людей – цього достатньо", - сказав Литвин .
"Ми завжди діяли і будемо діяти відповідально. І в жодного політика, навіть найбільш упередженого, немає підстав говорити про те, що фракція не займала принципової та відкритої позиції", - додав він.
"Я опікуюся і переймаюся насамперед загальними процесами і, зрозуміло, що це може часто-густо іти на шкоду фракції. Але така наша доля", - сказав Литвин.
Від “Аратти”: як відомо з офіційної біографії Литвина, наприкінці 80-х він працював функціонером у ЦК КПУ. Саме в той час Кравчук бік Секретарем ЦК, тобто керівником Литвина.
Нам цікаво, чи дозволяв собі тоді Литвин подібні вирази на адресу секретарів ЦК, наприклад, Щербицького, Кравчука чи Гиренка під час дискусій? Нам чомусь здається, що сучасний рятівник держави навряд чи насмілився б щось заперечувати їм, в тому числі й Кравчукові. Бо напевно якби це не було б так, то Литвин навряд чи б сьогодні сидів у парламенті.
Так само, наприклад, з плівок Мельниченка, нам відомо, що той самий Литвин, коли працював у Адміністрації Президента, жодного разу не заперечив Кучмі і навіть не насмілився відповісти йому на нецензурні вирази на свою адресу.
Що ж сталося нині? Чи Литвин став відчувати себе вельможним паном?