Аратта - На головну

8 січня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Литвин нагородив Почесною грамотою Олену Франчук, певно, - за темпи поширення СНІДу в Україні

Влада 4334 перегляди

Опубліковано - 15.03.2010 15:12 | Всі новини | Версія для друку

Литвин нагородив Почесною грамотою Олену Франчук, певно, - за темпи поширення СНІДу в Україні
Литвин нагородив Почесною грамотою Олену Франчук, певно, - за темпи поширення СНІДу в Україні
Керівник українського парламенту Володимир Литвин вручив Почесну грамоту Верховної Ради засновнику фонду АНТИСНІД Олені Франчук, - доньці екс-президента Кучми.

Як повідомили в прес-службі спікера, за його словами, ця нагорода, якої удостоюються за особливі заслуги перед українським народом, є оцінкою шестирічної роботи фонду, присвяченій протидії епідемії СНІДу в Україні, а також лікуванню та адаптації до нормальних умов життя людей, що мали нещастя отримати цей діагноз.

"Ті заходи, які Ви здійснюєте, гідні великої поваги, - зазначив голова Верховної Ради. - Оскільки Ваші зусилля, спрямовані на попередження цієї страшної хвороби, на усунення причин для її поширення, заслуговують великої подяки і високих оцінок".

Олена Франчук в свою чергу зазначила: "Вищою нагородою для мене може бути лише розвиток і закріплення наших перших перемог над епідемією".

Вона висловила впевненість у тому, що отримана нею нагорода свідчить про увагу українського парламенту не тільки до діяльності фонду, а й взагалі до серйозності проблеми боротьби з епідемією ВІЛ/СНІДу в Україні.

Нагадаємо, минулого тижня експерти ООН констатували, що в Східній Європі та Центральній Азії налічується понад 1,5 млн. людей, що живуть з ВІЛ. В Україні ж епідемія ВІЛ / СНІДу досягла найнебезпечніших у Європі масштабів.

Олена Франчук - дочка екс-президента Леоніда Кучми і дружина мільярдера Віктора Пінчука.

Від “Аратти”. На нашу думку, вся діяльність фонду АнтиСНІД зводиться до гучної рекламної компанії що більше схожа на агітацію за безладний секс в рекламних роликах фонду. А мотив Литвина зрозумілий - вислужитися перед колишнім босом.

Нагадаємо, широкому загалу “АнтиСНІД” став відомим завдяки активній рекламі на ТБ (загальна вартість інформаційної кампанії склала, за інформацією власне фонду - 13 млн. доларів) і кількох масштабних акцій - зокрема, безкоштовним концертів Елтона Джона (відомого також своєю нетрадиційною орієнтацію) в Києві (2007) і групи «Queen» (соліст якої Фредді Меркюрі, помер 1991 року; причиною смерті була бронхіальна пневмонія, спричинена СНІДом ) і Пола Роджерса у Харкові (2008). За даними фонду, на першому концерті з VIP-гостей було зібрано благодійних внесків на суму 1,5 млн.грн., На другому - майже 800 тис.грн.

В той же час, безпосередня участь фонду у боротьбі зі СНІДом оцінена у 500 тис.доларів, 2,5 тонни подарунків дітям і участю у лікуванні 100 хворих на СНІД.

На початку 2008 року, як повідомляли ЗМІ, за участю Франчук був встановлений новий рекорд ціни за нерухомість у Великобританії. За даними газети «The Evening Standard», за 80 млн. фунтів стерлінгів вона купила п'ятиповерхову вікторіанську віллу в Кенінгстоні.

Як повідомлялося раніше, наприкінці січня 2004 року Глобальний фонд боротьби зі СНІДом призупинив фінансову підтримку 3-х основних організацій-одержувачів грантів (тому ми приносимо вибачення за недостовірну інформацію щодо того, що АнтиСНІД займається "освоєнням" міжнародних коштів) для реалізації програм з профілактики і лікування ВІЛ / СНІДу в Україні через відсутність прогресу в їхній роботі.

Для України тоді були затверджені 3 гранти загальною вартістю 25 мільйонів доларів, розрахованих на 2 роки, з яких в Україну надійшло близько 7,5 мільйонів доларів. З цих коштів на виконання програм з боротьби зі СНІДом було витрачено тільки 740 тисяч доларів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.