Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мама робить вправи - дитина худне

Охорона здоров`я 8215 переглядів

Опубліковано - 7.04.2010 14:05 | Всі новини | Версія для друку

Мама робить вправи - дитина худне
Мама робить вправи - дитина худне
Легкі вправи під час вагітності можуть покращити здоров’я майбутньої дитини.

Новозеландські та американські вчені дійшли висновку, що майбутні мами із зайвою вагою частіше нарожують великих дітей, які у майбутньому можуть бути схильніші до хвороб та проблем із зайвою вагою.

Дослідження, у якому взяли участь понад вісімдесят вагітних, свідчить, що процес обміну речовин у малюка формується ще в материнській утробі. А тому діти, які при народженні важать більше від норми, схильніші до ожиріння у майбутньому.

Наприклад, у Великобританії, де кількість людей із зайвою вагою постійно зростає, лікарі зобов'язані заохочувати вагітних не переїдати і, за можливості, регулярно робити хоча б прості фізичні вправи.

Вчені із Оклендського університету та університету Північної Арізони, які спільно проводили дослідження, просили вагітних займатися на велотренажері по 40 хвилин п'ять разів на тиждень. І так щонайменше до 36-го тижня вагітності.

Зайвий жир

Жінки, які робили фізичні вправи, народжували дітей не меншого зросту, аніж ті, хто вправ не робив, але всередньому їхні діти важили на 143 грами менше.

А тому вчені дійшли висновку, що такий режим не впливає на ріст дитини в утробі матері, а лише запобігає накопичення в неї жиру.

"Надмірна вага при народженні збільшує ризик ожиріння в дорослому віці, а тому навіть незначне зменшення ваги малюка при народженні може позитивно вплинути на його майбутнє здоров'я", - каже доктор Пол Гофман, який провадив дослідження.

Доктор Ен Дорнхост, яка є експертом з вивчення процесу обміну речовин у вагітних, вважає, що таким чином стає дедалі очевидніше, що фізичні вправи під час вагітності корисні як для здоров'я матері, так і її дитини.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.