Аратта - На головну

12 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Недоторканість - це прикриття бізнесової діяльності нардепів

Влада 3989 переглядів

Опубліковано - 8.04.2010 13:32 | Всі новини | Версія для друку

Недоторканість - це прикриття бізнесової діяльності нардепів
Недоторканість - це прикриття бізнесової діяльності нардепів
Не можна бути принциповим, коли знаходишся у владі і безпринципним, коли в опозиції, чи навпаки.

Про це заявив, коментуючи вчорашнє рішення Конституційного Суду, який дозволив обмежити недоторканність народних депутатів України та прогнозуючи подальші дії парламенту, заступник Голови Верховної Ради, член БЮТ Микола Томенко.

«Я переконаний, що необхідно завершити процедуру обмеження депутатської недоторканності і проголосувати відповідне рішення у Верховній Раді». - сказав Томенко.

Томенко наголосив, що не можна бути принциповим, коли знаходишся у владі і безпринципним, коли в опозиції, чи навпаки. «Необхідно бути послідовними і займаючи серйозні посади у владі і перебуваючи у парламентській опозиції», - підкреслив політик, повідомляє його прес-служба.

Віце-спікер відмітив, що насправді обмеження депутатської недоторканності не вимога влади чи опозиції, - це вимога українського суспільства.

«Ми зобов’язані завершити процедуру внесення змін до Конституції, оскільки сьогодні депутатська недоторканність – це захист бізнесової діяльності депутата, яка жодного стосунку не має до так званого парламентського імунітету, що діє у всьому світі», - наголосив він, пояснивши, що парламентський імунітет, який гарантує свободу діяльності депутата загалом та опозиційного депутата зокрема, мусить бути, але це зовсім інша форма гарантії.

Заступник Голови ВР також вважає, що в Україні варто було б обмежити і недоторканність Президента та суддів, але, не дивлячись на рішення Конституційного Суду, Микола Томенко ще раз наголосив, що історію з обмеженням депутатської недоторканності варто завершити відповідними рішеннями у парламенті.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.