Аратта - На головну

9 січня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович дарував ЧФ РФ перебування в Україні ще на 25 років

Влада 4772 перегляди

Опубліковано - 21.04.2010 16:23 | Всі новини | Версія для друку

Янукович дарував ЧФ РФ перебування в Україні ще на 25 років
Янукович дарував ЧФ РФ перебування в Україні ще на 25 років
Строк перебування на території України Чорноморського флоту Росії продовжено на 25 років.

Це передбачено Угодою між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України, яку сьогодні у Харкові підписали Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ і Президент Росії Дмітрій Медвєдєв.

«Ми ухвалили рішення щодо подальшого перебування ЧФ Росії, оскільки це було важливо для наших російських колег і друзів», - сказав Янукович.

Він зазначив, що завдяки цій угоді російська сторона отримала визначеність стосовно присутності своєї військової бази в Україні.

Янукович також заявив, що це рішення і факт перебування Чорноморського флоту у Криму є позитивним чинником для забезпечення безпеки і стабільності не лише у Чорноморському регіоні, але й на європейському континенті в цілому.

У свою чергу, Президент Росії Медвєдєв зазначив, що Росія, отримавши такі міжнародно-правові гарантії для своєї військової бази, вкладатиме значні матеріально-фінансові інвестиції у розвиток не лише ЧФ, але й міста Севастополь.

Від “Аратти”: Дешевий газ для олігархів в обмін на ЧФ РФ - можливо й не поганий варіант.

Проте, виникають питання. Наприклад, як бути з Конституцією України, яка однозначно забороняє присутність іноземних військових баз на території нашої держави? Чи не є перевищенням повноважень Президентом, який підписав міжнародно-правовий документ, що суперечить Конституції? І чи сприяє стабільності та миру у Європі укладання таких сумнівних, з точки зору права, документів?

Звичайно, це тільки питання. Відповідь на них мають дати фахівці з конституційного права. Ми ж, як громадяни і виборці, можемо зазначити, що підписані документи навряд чи сприятимуть громадянському миру в нашій державі. А саме це нам обіцяв Віктор Янукович під час виборів.
Стаття 9.
[...]Укладення міжнародних договорів, які суперечать Конституції України, можливе лише після внесення відповідних змін до Конституції України.

Стаття 17.
[...] На території України не допускається розташування іноземних військових баз.

Конституція України
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.