- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Верховна Зрада продовжила окупацію російським флотом Криму до 2042 року (відео)
Сьогодні, 27 квітня, Верховна Рада Малоросії ратифікувала законопроект № 0165, що передбачає ратифікацію угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року.
Це рішення підтримали 236 депутатів Верховної Ради.
Половина депутатів-регіоналів, які блокували трибуну, не були в цей час на місці голосування.
Після відкриття пленарного засідання Верховної Ради деякі малороські депутати спробували зняти прапор, який розгорнули на своїх трибунах фракції БЮТ і НУ-НС.
Під час спроби зняти з трибун національний синьо-жовтий прапор, тоді як в Раді запалили кілька димових шашок, виникла бійка між нардепами опозиціонерами і народними обранцями, що входять в коаліцію.
Як повідомляє Кореспондент.net, на вулиці Грушевського між будівлями Кабінету міністрів і Верховної Ради почалися бійки між учасниками мітингу і підрозділом "Беркут".
Близько 10:20 один з учасників мітингу прорвався на територію Ради, і його затримала міліція. Крім того, кілька десятків осіб намагаються прорватися до будівлі Ради з боку Кабінету міністрів, однак міліція їх не пускає.
Правоохоронці намагаються стримати натовп. За даними МВС, біля будівлі Верховної Ради України у мітингах беруть участь близько 10 тисяч осіб, правопорядок забезпечують півтора тисячі співробітників міліції. При цьому, кількість співробітників правоохоронних органів постійно збільшується.
Учасники мітингу скандують: Варту геть! і Народ проти влади!
У департаменті наголосили, що від опозиційних сил, які виступають проти ратифікації "харківських угод", біля парламенту перебуває від 4 до 6 тисяч прихильників, "Партії регіонів" - близько 5 тисяч.