Актуально
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
Погода в Україні:
|
|
Кияни, будьте обережні! На київських шляхах працює банда рекетирів від Черновецького!
Людина і влада 19977 переглядів
Опубліковано - 2.06.2008 | Всі публікації | Версія для друку
|
Передні колеса авто блокуються спеціальними блокувальними пристроями – «крабами». | В перший день літа став свідком роботи організованої злочинної групи «паркувальників» від «Київпарксервісу». Місце дії: вул.Ізюмська, що поблизу Деміївського ринку. Почалося «відбивання бабок», витрачених на космічну гречку. Проїжджаючи повз Деміївський ринок став свідком мальовничого дійства – у напрямку від вул.Кіровоградської до Деміївського ринку, на ділянці проїжджої частини, що означена дорожніми знаками «Платне паркування», стояли кілька автівок, передні колеса яких були заблоковані спеціальними блокувальними пристроями – «крабами».
Із розмови з власниками цих автомобілів стало відомо, що про можливе заблокування їх ніхто не попереджав, паркувальники, які завжди вештаються в радіусі 100 метрів від ринку, до них теж не підходили. Дорожній знак паркування теж дозволяє, тому для них було неприємним сюрпризом наявність блокіратора після повернення до свого авто.
«Вартість питання» розблокування, озвучена «паркувальниками», що більше походили на рекетирів початку 90-х, становила 100 гривень. І за їхніми словами, подібне розпорядження видане Київською міською держадміністрацією.
|
«Вартість питання» розблокування - 100 гривень. | Такий перебіг подій, звісно не влаштовував автовласників, через що був викликаний наряд міліції. Співробітники спецпідрозділу «Беркут», з честю виконали свої обов`язки із захисту громадян від зазіхання на їхнє майно. Був складений відповідний акт, записані всі дані «паркувальників», яких було змушено звільнити автомобілі.
Щоправда, працівники міліції попередили, що поки що не отримували ніяких вказівок, відносно «розпорядження» київської влади, на яке посилалися «паркувальники», тому діяли в інтересах киян, бо існує вірогідність, що незабаром вони змушені будуть захищати саме «паркувальників» - «Ви ж бачите, що в країні діється, якщо Луценка вже допитують слідчі»…
|
Запам’ятайте цей автомобіль – на ньому працюють «паркувальники» |
|
На допомогу власникам заблокованих авто прийшов спецпідрозділ «Беркут» |
Про всяк випадок нагадаємо всім громадянам, що умисне позбавлення права вільно розпоряджатися своїм майно без відповідного рішення суду – пряме порушення Основного закону – Конституції України.
Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.
Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.
Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.
При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Стаття 41. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.
Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом.
Громадяни для задоволення своїх потреб можуть користуватися об'єктами права державної та комунальної власності відповідно до закону.
Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.
Примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості. Примусове відчуження таких об'єктів з наступним повним відшкодуванням їх вартості допускається лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану.
Конфіскація майна може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом.
Використання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі.
А для співробітників міліції можна нагадати інші статті з Основного Закону:
Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Ще одна порада яка біла спільно «напрацьована» в результаті інциденту: возити з собою пилку-«болгарку» на акумуляторі – щоб зрізати кріплення «крабів». Бо всі деталі вашого автомобіля є вашою власністю і ви маєте повне право позбавлятися сторонніх предметів всіма доступними способами.
Як варіант – можна спробувати спустити шину, зняти «краба» і потім знову нкачати колесо. Блокіратор можете закинути до багажника – в господарстві може стати в нагоді :)
І на завершення прохання: якщо побачити подібні дії бандитів «від влади», - спиніться і станьте на допомогу вашому колезі, - порадою, моральною підтримкою, активними діями, - будь-яким іншим законним способом. Пам`ятайте, що влада у Україні поки що належить народу, а не якому-небудь Черновецькому чи його замісниці Кільчицкій.
|
Іде процес звільнення автомашин |
До теми:
Публiкацiї за темою «Людина і влада»:
- “Мене попередили, що у російській тюрмі я помру дуже швидко”
Ольга Просвірова BBC Сергій Савельєв не схожий на людину, яка провела вісім років у російській в’язниці і таємно збирала відео жахливих катувань в’язнів. - Скільки людей вбила пандемія в Україні у 2020 році
Діана Куришко, BBC “Коли з’явився коронавірус, всі інші захворювання “ніби зникли”. Covid-19 вийшов на перший план”, - розмірковує про наслідки пандемії Тарас Жиравецький, сімейний лікар зі Львова. - Росія переслідує силовиків, звинувачених у витоку даних про отруєння Навального
Метью Лаксмур, Радіо Свобода Через чотири місяці після свого отруєння під час повернення із Сибіру до Москви, російський опозиціонер Олексій Навальний хитрістю примусив одного зі своїх імовірних отруювачів зізнатися телефоном. - Обіцянки-цяцянки, або Чи підготувались в Україні до вакцинації від COVID-19
Ольга Журавльова, DW Україна досі очікує поставки вакцин від коронавірусу. Втім, чи готова країна до масової вакцинації в принципі? - Криза медичних кадрів: чому українські медики покидають Україну?
Вікторія Прихід, DW Українські лікарі погрожують страйком після Нового року, якщо уряд не перегляне медичний бюджет на 2021 рік. Багато хто з медиків вже зараз серйозно замислився про виїзд на роботу за кордон. - Чи справді коронавірус в Україні пішов на спад і що не так з ковідною статистикою
Світлана Дорош, ВВС Український уряд вважає, що поширення коронавірусу в Україні уповільнилося. МОЗ робить такі висновки на підставі статистичних даних про кількість хворих. - Журналістське розслідування вказує на російських «агентів», які могли отруїти Навального
Богдан Цюпин, Голос Америки Міжнародне журналістське розслідування журналу Der Spiegel, інтернетних видань Bellingcat, The Insider(ru), а також за участі американського телеканалу CNN стверджує про виявлення групи агентів російської Федеральної служби безпеки (ФСБ), які могли бути причетні до замаху на російського опозиційного діяча Олексія Навального. - Жорстокість білоруських силовиків. У чому причина?
Богдана Олександровська, DW Вже більше ста днів влада Білорусі вдається до насильства проти протестувальників. Колишні силовики поділилися своїми міркуваннями про причини жорстокості співробітників правоохоронних відомств. - Пандемія COVID-19 в Україні вийшла з-під контролю?
Лілія Ржеутська, DW Український уряд в “пожежному режимі” шукає рішення, як приборкати поширення COVID-19. Опитані DW експерти вказують на те, що час втрачений і ситуація в Україні виходить з-під контролю. - Що найбільше непокоїть мешканців південного сходу України
Олександр Савицький, DW Мешканців південно-східних областей України найбільше страшить не лише війна на Донбасі, свідчить опитування, проведене на замовлення німецького Фонду імені Генріха Белля, результати якого представили в Києві. |
|
Публікації:
Останні новини:
Популярні статті:
|
|
|
Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир” Наполеон
|
|
|
|
|
|