Аратта - На головну

15 червня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нумерологія дати народження

Дозвілля 360822 перегляди

Опубліковано - 21.01.2011 | Всі публікації | Версія для друку

Нумерологія дати народження
Гороскоп за датою народження - нумерологія (передбачення за числами) - галузь астрологічних знань, що зародилася в глибокій давнині.

Багатьом, мабуть, знайомий вислів давньогрецького вченого-філософа Піфагора: “Усі речі можна представити у вигляді чисел”. Астрологи стверджують, що кожному числу відповідає певна планета. І навіть послідовність літер в імені, не кажучи про дату народження, тим чи іншим чином впливає на долю людини.

За числами складаються гороскопи, що пророкують майбутнє людини, прогнозуючи основні тенденції в долях людей. Пропонований нумерологічний гороскоп побудований за принципом залежності рис характеру людини, її майбутнього від числа того дня, коли вона народилася.

Цей гороскоп дає читачеві уявлення про те, що лежить поза розумом і діями людей. Приховані якості часто є ключем до багатьох незрозумілих дій, тому знання того, на що здатна людина за певних обставин, може запобігти необдуманим і неправильним вчинкам. Деякі з вас, прочитавши цю статтю, можуть подумати, що багато що зі сказаного в ній до вас не має відношення. Таким людям можна сказати: “Виключення лише підтверджують правило”.

Гороскоп за датою народження, як і всі інші, ґрунтується на загальних спостереженнях, і в конкретних випадках він не обов'язково повинен повністю відповідати тому, що ви бачите в собі. Це не означає, що нумерологічний аналіз невірний або невірні ваші спостереження. Існує чимало людей, які шляхом самоспостереження змогли виявити притаманні їм недоліки і подолати їх за допомогою рішучості волі. Для таких людей нумерологічний гороскоп може виявитися неточним, тому що вони самі змінили свій характер в кращу сторону.

Той, хто народився в день, позначений двома цифрами, від 10 до 31, крім тексту, що належить до його дня народження, слід для більшої повноти своєї характеристики звернутися також до тексту, що належить до одиничних чисел, що міститься в подвійній цифрі. Наприклад, ви народилися 12 числа. Крім тексту числа 12 має сенс прорахувати, які риси вашого характеру і тенденції вашої долі визначають цифри 1 і 2 та їх сума 3.
Гороскоп для людини, яка народилася 1 числа

Люди, народжені 1-го числа - високо творчі та винахідливі натури. Вони твердо вірять в свої погляди і володіють величезною силою переконання. Їм не подобаються обмеження і непрошені поради, а також будь-які втручання в їхні справи, тому вони намагаються краще трудитися поодинці, незалежно від інших. У них можуть виявлятися диктаторські замашки.

Ці люди володіють величезною рішучістю і силою волі, проте часом можуть бути впертими і примхливими. Основна емоція - надмірні амбіції, на їх здійснення вони можуть спрямувати всі свої розумові здібності. Емоційне захоплення, як правило, минуще, другорядне, майже завжди підпорядковане задоволенню їх амбіцій. Вони вимагають підпорядкування собі, покірності, тому їх шлюб далеко не завжди буває вдалим.

Ці люди виявляють тверду рішучість і стійкість, не відмовляються від наміченого ними. Якщо це пом’якшено розсудливістю, яка притаманна їм, то це може призвести до прекрасних результатів. У своїй промові можуть бути вельми прямолінійні, часом грубі і жорстокі.

Вони бувають у злагоді з тими, хто свідомо підкоряється їм, погоджується залишатися їх тінню, не намагається бути з ними на рівних. Тільки той, хто поважає їхню індивідуальність, свободу, може ужитися з ними.

Ці люди завжди видатні, повні рішучості і творчості. Їх особисті якості найвищого порядку. Але вони відчувають великі труднощі при спілкуванні з іншими людьми. Оточення повинне проявляти розуміння до них, тактовність.

З точки зору здоров’я, їхні слабкі місця - серце, очі, кров’яний тиск.

Гороскоп для людини, яка народилася 2 числа

Люди, народжені 2-го числа - жіночні, ніжні, романтичні. Розумні, творчі люди, володіють художньо-естетичними здібностями, багатою живою уявою. Їх сила швидше в розумі, ніж у почуттях, вони шукають швидше духовного, ніж фізичного задоволення. Мрійники, м’які і поблажливі за вдачею, їм часом не вистачає сили і наполегливості для просування по службових сходах. Шукають духовної спільності з партнерами, - вони не можуть бути у фізичній близькості без духовного зв’язку. Шлюб вдалий, якщо він побудований на духовній основі, інакше вони впадають в депресію.

Вони мрійливі, володіють потужним інтелектом, гарною уявою, нехитрі і непрактичні. Вони падають духом при протидії і не можуть творити поза ідеальних для творчості умов. Їм не вистачає наполегливості й ініціативи для практичного втілення своїх ідей. Головне для них - оточити себе партнерами тієї ж духовної висоти. Їм потрібні ніжні супутники, з якими можна духовно спілкуватися і збагачуватися. Головна потреба - знайти інтелектуального чоловіка (дружину), який може вселити в них упевненість і підбадьорити їх.

Їм слід навчитися давати правильну оцінку речей (використовуючи свій сильний розум), інакше їх чекають всілякі розчарування і невиправдані страждання.

У них можуть бути проблеми з печінкою і травним трактом.

Гороскоп для людини, яка народилася 3 числа

Люди, що народилися цього числа, амбітні та агресивні. Вони завжди прагнуть піднятися над оточуючими, ніколи не погоджуються з підлеглим становищем. Люблять владу, впроваджують у життя свої ідеї з колосальною силою і енергією, не терплять жодних сумнівів і перешкод з боку оточуючих при реалізації своїх планів. Будучи дисциплінованими, вони цього ж вимагають і від інших, тому з них виходять добросовісні командири. Вони стійкі і не здаються без бою, поки не витратять всі сили, - тоді здаються дуже неохоче. Володіють великою фізичною силою і витривалістю.

У них мало часу на любов і романтику. У коханні вони - мисливці: об’єкт їхньог захоплення повинен підкорятися їм, він не повинен перевершувати їх. Їх партнер - їхня жертва. Найчастіше після фізичного задоволення сексуальних потреб втрачають до партнера інтерес.

Вони не замислюються над наслідками свого лідерства, хоча по натурі не сварливі, тим не менш здатні нажити чимало ворогів нетерпимістю до менш енергійних і слабких. Вони запальні і горді. Не люблять мати зобов’язання перед іншими.

Ці люди повинні навчитися стримувати свою запальність, нетерпимість. При контролі над своїми негативними рисами вони стають видатними особистостями і досягають успіху.

Їм слід звернути увагу на свої суглоби і шкіру.

Гороскоп для людини, яка народилася 4 числа

Основною їхньою характеристикою є розум і песимізм. Ці люди зазвичай роблять блискучу академічну кар’єру. У них хороша спостережливість і сприйнятливість до навчання. Вони надзвичайно ефективні працівники, хоч і без зайвого старання. Роблять будь-яку роботу методично, без метань. Вони не запальні, рідко сваряться. Марнотратні, гроші від них так само швидко йдуть, як і приходять.

Важко закохуються, але якщо вже закохалися, то на все життя. Вони вірні не через обов’язок, а тому, що їм дуже важко покохати. Сексуальний апетит середній.

Будучи природженими песимістами, живуть в постійній печалі, що дуже важко переносити оточенню. Невпевнені в людях. Не маючи значної віри в себе, потребують постійного підбадьорення. Якщо отримують підтримку, то відчувають себе чудово, якщо ні, то стають колючими й запальними. Песимізм шкодить їм, тому що через нього часто не досягають великого успіху, втрачають хороші можливості, вважаючи наперед, що нічого не вийде.

Вони не вміють економити, під час потреби надзвичайно пригнічені, якщо не можуть знайти кошти.

Партнери, подружжя, друзі повинні підбадьорювати їх, тому що позбавлені підтримки, вони губляться. Усе оточення повинне бути втіленням терпіння і сили. Натомість від таких людей вони можуть отримати бездоганну відданість, прихильність і надійність.

Їм необхідно за всяку ціну подолати відчуття неповноцінності, від якого вони самі страждають (втрачаючи можливості, звинувачуючи світ в несправедливості). Найчастіше причина невдач в них самих. Їм потрібно повірити в себе, у свій розум і здібності.

У них можуть бути проблеми з нирками, можуть бути болі в спині і болітиме голова.

Гороскоп для людини, яка народилася 5 числа

Люди, що народилися в цей день, меркантильні: придбання і володіння грошима і справами складають основну мету їх життя. Вони спритні, володіють величезними діловими здібностями, їх грошові справи процвітають: за короткий час вони збирають великі суми. Розумні й винахідливі. Швидко міркують і ухвалюють рішення, цілеспрямовані. Через любов до коштів і нетерпіння з їх отримання, можуть порушити закон.

З ними легко ужитися: вони витримані в мові, природжені дипломати. Швидко оговтуються від найважчих ударів долі, якщо це не зачіпає те, що вони вважають багатством. Розум, спритність, такт, рішучість, швидкодія у виконанні планів.

Дивною рисою їхнього життя є те, що навіть їхні сексуальні потяги і потреби забарвлені любов’ю до грошей.

На жаль, незважаючи на свій розум, вони повторюють свої ж помилки. Вони невиправні гравці. Це надзвичайно збудливі люди, можуть втратити відчуття міри і зазнати краху.

Вони не в змозі вести жебрацьке життя, підуть на будь-які крайності, лише б отримати багатство. Часто жертви закону. У них надто проникливий розум, з ними приємно мати справу, якщо вони розумні в своїх меркантильних поглядах.

У них можуть бути проблеми з суглобами, є вірогідність душевного розладу.

Гороскоп для людини, яка народилася 6 числа

Магнетична особистість і величезна сексуальна привабливість. Можуть бути фізично недосконалими, але при цьому відрізнятися яскравою зовнішністю і володіти феноменальною чарівністю. Своїми манерами і поводженням вони привертають до себе осіб протилежної статі, як полум’я привертає метеликів. Романтики і ідеалісти. Стають практично рабами своїх коханих. Дуже чутливі до атмосфери, оточують себе гарними речами, якщо у них є достатньо на це коштів. Багаті можуть стати меценатами.

Всі ці люди живуть багатим емоційним життям. Їхнє сексуальне життя ретельно збалансоване, у рівній мірі вони кохають і тілом, і душею. Палкі і пристрасні коханці. Люблять все гарне, естети. Щирі у своїх уподобаннях, на зраджують своїх шанувальників. Зітхають за ідеалом, але люблять реальних людей. Ясно міркують, рішучі і тверді у здійсненні своїх планів. Їхній ідеалізм і романтизм органічно поєднується з практичністю і працьовитістю в будь-якій справі. Вони близькі до ідеалу. Можуть впадати в крайність: їх ненависть до зрадників велика. При цьому їхня мстивість і ворожість може підсилитися з плином часу до крайності.

Їм слід виробити здатність контролювати свій темперамент. Ці люди хороші як друзі, але треба остерігатися мати їх серед своїх ворогів. Якщо розсердяться, то можуть втратити контроль над собою. Подолавши цей недолік, можуть стати найприємнішими в спілкуванні і діяльності людьми.

Слід звернути увагу на вухо, горло, ніс.

Гороскоп для людини, яка народилася 7 числа

Незалежні по натурі, індивідуалісти за характером, оригінали за розумом. Вони не матеріалісти, але частіше, ніж інші, користуються багатством і матеріальними благами; не намагаючись особливо робити гроші, мають їх завдяки своєму розуму і винахідливості. Можуть стати відомими письменниками, поетами, художниками, вченими. Йдуть власними шляхами у всіх справах, замість продовження справ і підприємств, які дісталися їм у спадок.

Зазвичай зазнають багато змін в житті: їх приваблює часта зміна обстановки, місця роботи і проживання. Вони непосиди й філантропи. Присвячують себе без залишку суспільним справам і благодійності. Гуманні у всьому. Володіють чудовою інтуїцією. Вловлюють настрій близьких, передбачають реакцію заздалегідь.

При цьому вони мінливі і неспокійні, часто вагаються і рідко прив’язані довгий час до однієї людини в юності і ранній молодості. Постійно шукають безпеку, безперестанку замислюються про майбутнє. Нерідко неодноразово вступають у шлюб у пошуках потрібного і надійного супутника життя.

Цікаві в сексуальному плані - несподівані реакції, ніжність у поводженні з партнерами. Люблять час від часу міняти об’єкти сексуальної пристрасті, що не впливає на їхні постійні зв’язки й прихильності. Той, хто перебуває з ними у шлюбі, повинні терпиміше ставитися до всіляких дрібних зрад.

Їхня мінливість і непостійність може заподіяти великі неприємності, якщо через їхнє життя червоною ниткою не проходить постійна мета. Їм необхідний міцний якір. Вони його шукають у близьких, які можуть запобігти їхнім безперестанним коливанням, направивши в одне русло.

Таким людям слід стримувати себе в нерозумних зрадах, які нічого, крім шкоди, принести не можуть. Головне: розумність і мета.

Можуть мати проблеми з травними органами, шкірою, нервовими розладами.

Гороскоп для людини, яка народилася 8 числа

Люди, що народилися 8-го числа, у повсякденному житті виявляють роздвоєння особистості в залежності від ситуації. Їхні вчинки рідко зрозумілі оточенню. Вони не мають задушевних друзів, дуже самотні. Часто мають репутацію, яку не заслуговують. В однаковій мірі мають матеріальні і духовні нахили. Вони - максималісти. Якщо на першому плані в них матеріалістична сторона натури, то їх чекає величезний успіх, тому що вони розумні і працелюбні. Через роздвоєність і нерозуміння стають жертвами гонінь і переслідувань, що перетворюють їхнє життя на тортури і змушують їх на бунт. Не знайшовши кого покарати, карають себе. У результаті, у них найбільший відсоток самогубств. Якщо вони не карають себе, то зганяють зло на інших, стають соціально небезпечними.

Дуже сильний характер, здатні на глибоку емоційну прихильність і відданість, що доходить до плазування. Їх важко кохати і розуміти, але вони мають магнетичну харизму і привабливі особам протилежної статі. Вони сердечні і палкі, хоча зовні можуть бути холодними. Вони не можуть виражати свої почуття поза дією, що часто невірно трактується оточуючими. Їхня здатність на великі жертви обертається для них експлуатацією з боку близьких. Сексуальні партнери повинні бути сильними і духовно багатими. Їм важко знайти собі партнера, тому що рідкісна людина може бути в гармонії з ними. Ті, хто живуть з ними, повинні постійно духовно і фізично спілкуватися, на зачіпаючи їхнього самолюбства.

Їм необхідно виробити рівновагу і стійкість. Оточення повинне орієнтуватися на їхні внутрішні якості. Їм потрібно утримуватися від крайнощів, у власних інтересах відмовитися від очікування з боку інших, навчитися панувати над собою, спрямовувати свої здібності до єдиної і високої мети, не розпорошуватися на дрібниці, навчитися приймати все, що йде їм до рук, без бою з усім світом, виробити терплячість і завзятість, врівноваженість.

Можуть бути проблеми з печінкою, шлунком, мати головні болі.

Гороскоп для людини, яка народилася 9 числа

Бійці за вдачею, тверді, що не падають духом перед найважчим опором, спокійні, доводять до кінця будь-яку справу, далекоглядні, володіють домінуючим характером і інстинктом до керівництва, не люблять підкорятися, щасливі, коли командують, можуть бути часом грубі з підлеглими і глухі до почуттів інших. В армії доходять до вищих чинів. Їх поважають за силу волі і здібності.

Дуже сексуальні, але не здатні висловлювати свої бажання, вважаючи їх образливими, тому часто зазнають невдачі. Доводять себе самобичуванням до глибокого відчаю, замість задоволення бажання. Вони лідери в будь-якій справі, окрім сексу. Їхнім партнерам не потрібно ображатися на зовнішню бездушність, тому що внутрішньо вони відчувають жарку пристрасть. Вони важко закохуються, але якщо це сталося, то на все життя. Часто фізичний потяг вони приймають за кохання, що призводить до розірвання першого шлюбу. Двічі помилок не повторюють.

Уживаються лише з рівними за духом: скигліїв терпіти не можуть. Володіють сильним аналітичним мисленням, шукають людей з таким же гострим розумом. Оточують себе людьми з бездоганною репутацією. Нікого і ніщо не приймають на віру без посвідчення на дійсних якостях.

Їм слід бути більш стриманими і терпимими у відносинах з людьми. Чоловікам слід побоюватися захопленням негідними жінками.

Може бути лихоманка, віспа.

Гороскоп для людини, яка народилася 10 числа

Лідери, амбітні, мислителі. Не втрачають часу на реалізацію своїх планів, не терплять втручання, уперті і тверді у виконанні задуманого, мужні. Розвинена уява і творчі здібності. Можуть робити великі ставки для досягнення успіху, не бояться втрат, успіх зазвичай приходить до них.

Будучи лідерами, вимагають наявності партнерів, які сприймають їхні дії без зайвих питань. Поки їх не водять за ніс, вони добре ладнають з оточенням. У всьому вимагають взаємності: у сексі, коханні, дружбі, роботі. Вони незалежні. Їх головний девіз: «Живи сам і давай жити іншим». Не люблять втручання і сліпого підпорядкування. Їм потрібно, щоб ними захоплювалися і визнавали їхнє лідерство. Будучи розумними, енергійними, ініціативними, вони легко досягають успіхів у житті та діяльності. З ними не важко ужитися.

Вони можуть бути нечутливими до підлеглих, запальними і не рахуватися з думкою інших, не виносять інерції і неспроможності оточуючих. Якщо ними не керувати, вони все зметуть на своєму шляху. Їм необхідно виховувати в собі терпимість і утримання від надлишків в амбіціях, у фізичній діяльності, емоційно-чуттєвому міжособистісному спілкуванні з оточенням, а також працювати до повної знемоги.

Зверніть увагу на серце, очі, тиск.

Гороскоп для людини, яка народилася 11 числа

Суперечливі, їхні дії непередбачувані, їх важко зрозуміти. Високо амбітні, не можуть задовольнитися другим місцем. Енергійні, ініціативні, незалежні. Приймають тверді рішення, швидко реагують, сміливі. При цьому чутливі і делікатні. Але якщо вони похитнулися, то пропали, їхні задуми повисають у повітрі через брак мужності втілити їх. При перших же ознаках невдачі вони надломлюються і впадають у смуток, песимізм.

Сором’язливі, щирі, віддані, не в силах винести зради. Не терплять втручання у свої амурні справи. Шукають самостійності, але не здатні на неї.

У них постійно йде боротьба амбіцій і невпевненості, вони - клубок суперечностей і пристрастей. Головне для них - не будувати повітряних замків, втілювати свої ідеї в життя, діяти.

Всім оточуючим потрібно бути втіленням розуму, терпіння і такту. Якщо подружжя розходиться, то зробити це потрібно м’яко, щоб не дійшло до фатальних наслідків.

Їм потрібно остерігатися бездіяльності, безглуздих прагнень, зневіри. Вони повинні розвивати впевненість у собі і своїх звершеннях.

Можуть бути проблеми з тиском, нервові розлади.

Гороскоп для людини, яка народилася 12 числа

Народжені 12-го числа - люди сміливі, повні ініціативи, мужності, амбіцій. Вони володіють позитивними якостями керівника, але при цьому ніжні мрійники. Вимагають постійної підтримки, схвалення. Іноді мляві. Дисципліновані, послідовні, прагнуть панувати за згодою підлеглих, яких можна вмовити, але не змушувати силою.

З ними легко жити. У своїх уподобаннях постійні, бажають мати рівних собі партнерів. Як правило, у них щасливі шлюби з інтелектуальними людьми. Дуже ніжні коханці, не мають заборон, є експериментаторами.

Тактовні, хоча при необхідності можуть висловити все, що думають. Популярні, хороші компаньйони. Відомо, що від них можна чекати. Їхня чутливість може бути гіпертрофованою, довго не можуть пробачити образи, вона розбурхує їх розум; вони стають запальними і дратівливими, якщо їм намагаються давати поради. При зіткненні з труднощами часто відчувають невпевненість у собі.

Їм слід побороти мрійливість, невпевненість, розвинути терпіння, боротися з перешкодами при реалізації планів.

Їм слід стежити за своїм тиском.

Гороскоп для людини, яка народилася 13 числа

Ці люди володіють яскраво вираженим бажанням успіху, підйому службовими сходами. Практичні, вміють чудово планувати, мають гострий розум, гордість, незалежність, твердість, стійкість. Швидко сплачують борги. Але з іншого боку, песимістичні, невпевнені, можуть бути розчарованими, втрачають багато можливостей.

Чіпкий розум, здатність все схоплювати нальоту допомагають їм швидко навчатися, вельми ефективно виконувати свою роботу. Але якщо не будуть тримати себе в руках, то приречені на невдачу. Рідко задовольняються наявним, хочуть більшого.

Їхнє сексуальне життя складне і важке: під зовнішньою самовпевненістю ховається внутрішня скутість. Нелегко набувають друзів і шанувальників, але прив’язані до них все життя. Надзвичайно сильний сексуальний апетит.

Їм необхідна підтримка. Ревниві, але не сварливі. Їхній песимізм дратує інших, це єдина перешкода до їх успіху в житті.

Можуть бути проблеми з печінкою, болі спини і голови.

Гороскоп для людини, яка народилася 14 числа

Люди, народжені 14-го числа, лідери по натурі, запальні, амбітні, але одночасно й песимісти. Меркантильні, але водночас і розтратники. Успішні в матеріальних справах.

Як правило вони одружуються або виходять заміж за багатих, багатими повинні бути й їх друзі, в іншому випадку їх дружини і друзі не можуть розраховувати на гарне до себе ставлення.

Ввічливі і дипломатичні. Нікого не налаштовують проти себе. На погляд у них багато друзів, але насправді це не так. Їм не потрібні люди, яких не цікавлять гроші.

Використавши людей, відкидають за непотрібністю, але, як правило, не налаштовують їх проти себе. Але можуть кидатися і в крайності, купуючи ворогів. Замкнутість на матеріальний бік життя.

Їм треба усвідомити, що гроші - це ще не все, і тоді ці люди можуть домогтися багато чого.

Їм слід звернути увагу на суглоби.

Гороскоп для людини, яка народилася 15 числа

Як правило, ці люди - природжені лідери, меркантильні. Володіють діловими якостями, але водночас і романтичні. Завзяті при прийнятті та проведенні рішення, яке б воно, правильне або неправильне, не було. Не кидають справу недоробленою. Рідко продовжують справу, що дісталася їм у спадок, як правило, доручають її іншим. Починають власну справу. Вони люблять гроші, але їхня відсутність не надто їх турбує.

Дуже збудливі, їх легко розсердити. Остигають швидко. Навколишнім не слід ображатися на них.

Як правило, шлюби вдалі, але їхні дружини повинні володіти не тільки багатством, але і привабливістю, відповідати на їхній романтизм і не руйнувати їхніх ілюзій.

Їм варто перш, ніж що-небудь зробити, все добре обдумати, тому що легко йдуть у бік, захоплюються романтичними мріями. Їм слід навчитися терпінню.

Їхні слабкі місця - вухо, горло, ніс.

Гороскоп для людини, яка народилася 16 числа

Хороші художники та письменники, дослідники-практики. Розумні і романтичні, сентиментальні і чутливі. Мандрівники. Вони цікаві і привабливі особам протилежної статі, у жінок багато шанувальників. У них глибокі емоції. Незалежні.

Здатні на сильну прихильність, але не можуть довго бути з однією людиною, їм потрібні зміни, при цьому постійна прихильність не слабшає, особливо в почуттях.

Сексуально вони сильні і агресивні: чоловіки наполегливо осаджують предмет обожнювання з силою, якій важко чинити опір. Вони ніжні, хороші коханці. Об’єкти їх пристрастей щасливі.

Романтичні нахили вимагають для них партнера, який може бути сентиментальним, не впадаючи в мелодраму. Партнери повинні бути чуйними до їхнього настрою, активними в сексі, без заборон. У дружбі віддані, мають багато друзів. Дипломатичні і великодушні, що робить їх душею товариства. Вони щасливі лише з тими, хто поважає їхню незалежність, не намагається втручатися й обмежувати їх.

Мають схильність до блукання, бояться опинитися на самоті, ізоляції, починають метатися від однієї людини до іншої, з місця на місце.

Їм потрібно виховувати в собі стійкість. Цих людей не варто дорікати в непостійності і легковажності, такі якості розвиваються у них внаслідок нерозуміння їх оточуючими.

Потрібно звернути увагу на легені, травний тракт.

Гороскоп для людини, яка народилася 17 числа

Ці люди амбітні, енергійні, мінливі, володіють художніми якостями і розумом. Логічність при підході до проблем. Навколишні ледве можуть розуміти їх.

Вони віддані, у своїх постійних зв’язках вірні, незважаючи на легкі зради. Їхні близькі повинні розуміти і прощати їх. Якщо партнери намагаються в чомусь обмежувати або перешкоджати їм, то вони можуть повністю порвати з ними. Можуть вступати не в один шлюб, причому наступні шлюби кращі за попередні.

У сексі шукають сильних партнерів, люблять експериментувати і не мають забобон, сильні і потужні. Мінливість їх натури, що робить їх цікавими, часто приносить їм нещастя. Вони постійні тільки в подорожах і перервах. Ось чому їхня кар’єра рідко вдала, незважаючи на прекрасні можливості. Їм найкраще мати справу, що дає свободу пересування. Вони щасливі з тими людьми, які дають їм можливість бути самими собою і не втручаються в їх мінливу натуру.

Їх не можна обмежити ззовні. Вони повинні самі виховувати в собі стійкість і пригнічувати гіпертрофовану тягу до змін.

Слід звернути увагу на печінку, травний тракт.

Гороскоп для людини, яка народилася 18 числа

Ці люди поєднують амбіційність і силу, талант, артистизм і чуйність. Навколишні можуть не розуміти їх. Надсексуальні, але часто не можуть висловлювати свої бажання, і тому зазнають розчарування. Чуйні та ніжні коханці, вони кохають по-справжньому, нічого не приховують від тих, кого кохають. Партнер повинен бути м’яким і податливим. У дружбі вони віддані, але з ними нелегко ужитися. Їхні близькі повинні знати, де й коли бути керманичами.

Друзі повинні бути сильними, не слабаками, але в інтересах дружби не суперечити.

Їм не слід бути безцеремонними, в іншому випадку вони втрачають всю свою популярність, бути м’якше з оточенням. Не багато розуміють їх, не всі можуть стати їхніми близькими друзями.

Часті душевні розлади, лихоманки.

Гороскоп для людини, яка народилася 19 числа

Вони ніколи нікому не підкоряються, самовпевнені, пихаті, вважають себе у всьому першими, не можуть уявити собі, що їхню роботу хтось може зробити краще за них. Весь світ обертається навколо них. Вони - пуп Всесвіту. Ніколи не задоволені тим, що мають, їм завжди потрібно більшого. Прагнуть влади. Можуть змусити працювати чужу думку на себе. Можуть зруйнувати все, що завгодно, при цьому не соромлячись у засобах.

У сексі намагаються домінувати. Оточення - інструменти задоволення їхніх цілей. Егоїстичні і можуть відштовхнути, коли їм хтось не потрібен. Емоції виявляються ними лише в ранній молодості і старості. Які б прихильності у них не було, вони завжди будуть самотніми і сексуально незадоволеними.

Коли вони чого-небудь жадають, їх слід побоюватися. Гармонійні лише із собі подібними, або з тими, кому вони справді дорогі. Їхні дружини(чоловіки) - або рівні їм, або раби.

Ці люди пробивають собі дорогу, змітаючи опір, відкидаючи і друзів, і ворогів, поки не втратять останнього друга.

Навряд чи їм можна щось порекомендувати: вони не дотримуються жодних рекомендацій. По можливості їм слід стримувати лють, жагу влади, тому що досягнувши висоти, вони падають до тих, над ким вони панували.

Їм слід звернути увагу на кров, тиск. Велика ймовірність віспи.

Гороскоп для людини, яка народилася 20 числа

Розумні і творчі люди, володіють живою і багатою уявою, схильні більш до духовного, ніж до матеріального, фізично не сильні. Мрійники, що ширяють у хмарах. Не можуть дивитися в очі реальним фактам, ховаються в вигаданому ними світі від труднощів життя. Якщо зможуть знайти покровителя-супутника, то зможуть стати великими художниками або поетами. М’які натури, все прощають і не можуть влаштувати своє життя, обставини сильніші їх.

Без постійної духовної спільності з близькими вони просто пропадуть. Фізичне задоволення вторинне в порівнянні з духовним. Секс - кульмінація почуттів. У шлюбі вони шукають людей, що володіють духовними якостями, у противному випадку - розчарування й пригніченість.

Вони губляться при протидії. Якщо їм не щастить, то вважають, що з ними погано поводяться. Гонорові та дивляться зверхньо на тих, хто живе практичними інтересами.

Їм потрібно знайти людей, що вселяють віру в себе, які могли б бути їм опорою, зосередитися на улюбленій роботі.

Їм слід звернути увагу на печінку, травний тракт.

Гороскоп для людини, яка народилася 21 числа

З одного боку - мрійники з багатою уявою, чуйністю, артистизмом. З іншого - лідери, сильні особистості. В усіх відношеннях це хороше поєднання. Можуть бути успішними в житті, втілювати в життя свої плани. Їхнє емоційне життя повне.

У сексуальному відношенні - середні люди з тенденцією до романтики. Можуть бути прекрасними коханцями. Добре уживаються з більшістю людей. Їхні партнери повинні бути опорою. Партнер повинен відчувати їх настрій, не вимагати надто багато в сексі.

Часто запальні, набувають ворогів. Їхній романтизм і схильність до мріяння часто призводить до розчарування і зневіри. Їм слід розвивати впевненість і волю.

Слабке місце - шлунок.

Гороскоп для людини, яка народилася 22 числа

Ці люди - втілення жіночності, ніжності і зворушливості. Вони не здатні на незалежні дії, розум і високі душевні якості. Рідко щасливі в житті, часті розчарування. Це розтратники: гроші приходять і йдуть швидко. Часті фінансові труднощі.

Емоційно вони слабкі, їм важко покохати. Покохавши, будуть найбільш надійними і вірними. Ревниві і підозрілі. Через це вони втрачають друзів та коханих. У статевому відношенні середні. Найменша перешкода (навіть невдале слово) позбавляє їх бажання.

Партнер має бути їм підтримкою, приділяти багато часу і сил, відклавши свої труднощі та негаразди.

Схильні бачити негативні сторони життя, що поєднується з їх невпевненістю. Пропускають вдалі шанси в житті, не бажають діяти.

У низ часті головні болі.

Гороскоп для людини, яка народилася 23 числа

Хочуть, щоб все було за їх бажанням, але їм не вистачає сили характеру наполягти на цьому, вони діють грубою силою, справляючись лише з більш слабкими. Хитрі. Якщо вони оточені сильними людьми, то пригнічені. Чутливі і горді, не люблять нікому бути зобов’язаними. Хочуть бути в усьому «квити». Намагаються видаватися вище умовностей, але будь-яке відхилення від норм у них пов’язане з амбіціями, а не з мужністю.

Прагнуть до домінування. Власники по відношенню до друзів, але не люблять такого ж ставлення до себе. Хороші шлюби з людьми такого ж темпераменту, але бажаючими підкоритися їм. У шлюбі хочуть бути ліберальними, але насправді власники. Сексуально сильні, бажають сильного партнера, але при його відсутності не переживають. У цілому, вони не вимогливі коханці.

Вважають себе у всьому правими. З ними важко. При наявності терпіння можна навчити їх і змусити приймати інші точки зору. Вони не продадуться за гроші, але при вигляді грошей погляд їх затуманиться.

Можуть бути душевні розлади, болі суглобів.

Гороскоп для людини, яка народилася 24 числа

Песимістичні і меркантильні. Романтичні. Не мають рис лідера. Не здатні нагрубіянити. Розумні. Рідко досягають висот. Часто втрачають можливості. Не люблять ризикувати і часто відстають від однолітків. Багата уява, схильність до ідеалізації. Часто звинувачують долю.

У дружбі вірні і віддані, важко сходяться з людьми, але залишаються надійними друзями і партнерами на все життя. У них часто не вистачає сил завести друзів і порвати стосунки з колишніми, навіть якщо ті нестерпні.

Сором’язливі, що заважає їм користуватися успіхом у протилежної статі. Сексуально не сильні. Всіляко ідеалізують об’єкт обожнювання, кохають глибоко.

Їм не можна залишати чорну роботу з добування їжі. Про них треба подбати, залишити їх у світі мрій.

Запальні, але слабка воля гасить спалахи. Їх часто зраджують друзі. Не можуть керувати долею, мати надії на покровителя.

Їм слід звернути увагу на легені, горло, ніс.

Гороскоп для людини, яка народилася 25 числа

Люди, народжені 25-го числа, поєднують в собі такі риси, як м’якість, мінливість і жадібність. Вони легко йдуть на незаконні дії. У них чудово розвинені ділові якості, але гра і спекуляція притягує їх. Вони романтичні і розумні, шукають духовного спілкування. Їх тягне як магнітом до ділових людей, особливо до тих, хто добре забезпечений, таких людей вони ідеалізують.

У збудженому стані їхня енергія велика, але в сексі вони середнячки. Вони щасливі з діловими і одночасно духовно-багатими людьми.

Їх девіз: «Зміни краще, ніж спокій».

Вони легко дратуються, запальні, нетерплячі. Часом можуть потрапити у погану компанію через любов до легких грошей.

Їх слабкі місця - шкіра, травлення.

Гороскоп для людини, яка народилася 26 числа

Люди, народжені 26-го числа, гостинні, люблять розваги. Їхній будинок постійно наповнений людьми. Вони чутливі і здатні на глибокі почуття. У деяких ситуаціях виступають як ідеалісти. Не можуть збудитися, якщо об’єкт не оточений ореолом романтики.

Ці люди обожнюють оточення. Здатні на великі жертви. Для друзів і коханих - м’які; їх часто експлуатують, але до певної межі: вони не такі нешкідливі, як здаються.

Соціальний баланс завжди на їхню користь.

Оточенню треба навчитися поважати їх індивідуальність.

Цим людям слід звернути увагу на печінку і травлення.

Гороскоп для людини, яка народилася 27 числа

Ці люди вельми оригінальні, матеріалістичні за вдачею. Вони шукають упевненості в житті, розумних людей для духовного спілкування. Володіють хорошою уявою і гострим розумом. Люблять подорожувати і багато знають. Вони стимулюються швидше силою розуму, ніж фізичними потребами.

Вони тягнуться до тих, хто може дати їм моральну підтримку, м’який, але непередбачуваний. Якщо людина зрозуміла, то вона їм нецікава. Можуть ужитися з багатьма.

Вони не повинні домінувати, це відштовхує людей.

Тягнуться до протилежної статі швидше з «любові до мистецтва», а не за бажанням.

Можуть бути хвороби шкіри, душевні розлади, лихоманки.

Гороскоп для людини, яка народилася 28 числа

Дуже цікаві, розумні і чутливі. Реагують на оточення. Володіють гарною уявою. Можуть стати хорошими діячами мистецтв.

У сердечних справах і дружбі віддані і скромні: кохають глибоко і щиро, рахуються з почуттями інших. Вони не нав’язують себе нікому, не домінують.

Добре знають, чого хочуть, а їм легко переконати інших.

Відносини з ними в рівній мірі духовні і фізичні, в протилежному випадку партнери їм швидко набридають. Секс для них також важливий, як і духовна і емоційна сторона, а надлишок одного не може замінити іншого.

Зазвичай популярні і мають вплив на інших, не будучи тиранами, домагаються свого. Щирі і віддані. Зберігають старих друзів, постійно розширюють коло нових. Гарний шлюб з розумними людьми.

Цих людей можуть не розуміти і не визнавати. Тоді вони втрачають упевненість і впадають у смуток. При протидії стають песимістами.

Їм слід виховувати терпіння перед труднощами і нерозумінням: не воювати, а терпляче перечекати, і все владнається. Не варто намагатися всім пояснювати свої дії, це нічого не дасть.

Можуть бути виразки, гіпертонія.

Гороскоп для людини, яка народилася 29 числа

Народжені цього числа поєднують м’якість і песимістичність. При цьому для них характерні бунтарство і сильна амбітність. Проводять плани в життя до кінця. Якщо ж зазнають поразки, то розсипаються як картковий будиночок. Розумні, швидко роблять академічну кар’єру. Їхні здібності до організації та адміністрування феноменальні.

Щасливі в житті. Рішуче йдуть на все для задоволення амбіцій і не задовольняються другим місцем. Мають глибокі та тривалі емоційні прихильності, але їх партнерам і друзям дуже важко переносити їхню мінливості, тому що вони то домінують, то податливі й пригнічені.

Вони мрійливі і романтичні, якщо об’єкт їх обожнювання не ідеалізований ними, то вони не отримують задоволення. Сексуальні, але висловлення бажання вважають непристойним. З ними легко не проживеш.

Вони рідко бувають популярні, якщо навіть їх поважають за силу характеру, в силу схильності нав’язувати свою волю іншим, відкидаючи всіх незгодних. Одного разу вони опиняються в ізоляції, і будучи нездатними сприйняти поразку, стають невпевненими, розгубленими і переляканими.

Їм слід намагатися не домінувати при успіху і не піддаватися долі при невдачах, контролювати амбіції. При їхній енергії та ініціативі можуть досягти бажаних цілей.

Можуть бути душевні хвороби, гіпертонія.

Гороскоп для людини, яка народилася 30 числа

Ці люди сміливі, агресивні, властолюбні, не люблять підкорятися. Повинні керувати діями інших людей, без влади відчувають почуття розчарування. Самі вони жорстко підкоряються дисципліні і вимагають того ж від підлеглих, але домінуючи, не надто зважають на думку інших, тверді, не відмовляються від реалізації своїх планів. Сильні і витривалі, хоча жінки хочуть здаватися слабкими.

Партнер повинен бути м’яким і слабким, і хоча б зовні задовольнятися другим місцем. Мисливці з природженим чуттям: ті, ким вони зацікавляться, мають мало шансів на втечу. Володіють привабливою зовнішністю і величезним сексуальним потягом, вони притягують осіб протилежної статі всупереч бажанню та волі останніх. У сексі сильні і агресивні, користуються випадком.

З ними можуть ужитися ті, хто в змозі їм підкоритися. Друзі та партнери повинні їх доповнювати, але не робити замах на їхню свободу, не намагатися зрівнятися з ними.

Слід звернути увагу на шкіру і суглоби.

Гороскоп для людини, яка народилася 31 числа

Люди цього числа практичні, енергійно йдуть до мети, не люблять нікому бути зобов’язаними. Природжені песимісти, що живуть в стані зневіри, хоча і міцні, не здаються до останнього. Прагнуть успіху та кар’єри, але в той же час сильна невпевненість.

Повільно реагують на емоції, але щирі й віддані друзі на все життя. Нелегко закохуються, але кохають глибоко. Надсексуальні, їх приваблює суто фізична сторона. Якщо вони не задовольняють спрагу вражень, то стають роздратованими і нервовими. Щасливі лише з сильними, багатогранними натурами. Їхні партнери і друзі повинні відчути та розігнати їх похмурі настрої і думки.

Їм слід подолати песимізм, ревнощі, розчарування. Нехай вони навчаться задовольнятися тим, що мають. Необхідно розвивати силу волі.

Можуть бути хвороби серця.

За матеріалами gorockop.ru та predskazanie.ru.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Дозвілля»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.