“Дзеркало, якому жінки вірять найбільше, - це очі чоловіка.” (Зігмунд Графф) |
Адже більшість наречених ще напередодні шлюбу думають про те, що зможуть підправити вади свого нареченого. А вступивши в законні права подружжя, натхненно починають пришивати свої «перламутрові ґудзики» на недосконалий «халатик». Іноді й справді виходить, іноді — ні.
Ви ніколи не замислювалися над тем, чому ми так часто наступаємо на ті самі граблі? Чому, розлучившись з одним партнером, вибираємо начебто іншого, але, по суті, як дві краплі води схожого на попереднього? Відповідь очевидна — тому що, намагаючись змінити близьку людину, ми самі не хочемо змінюватися. Понад те, в народі з приводу повторних шлюбів кажуть, що кожний наступний чоловік (дружина) виявляється гіршим за попередні. У кожному жарті є дещиця правди.
Часом нас дивує, як можуть абсолютно несхожі люди вживатися в одній родині? Виявляється, взаємозв’язок між жіночим і чоловічим характерами набагато сильніший, ніж може видатися на перший погляд.
Так, поруч зі злим чоловіком часто живе дуже ранима, уразлива жінка. Чоловік любить «шикувати» домочадців із приводу і без. Спалахує як сірник, часто розмовляє на підвищених тонах. Дружина при цьому хронічно ображена, копилить губу, очі на мокрому місці і т.ін. Образа — це зворотний бік гніву, його жіноча форма. Тобто жінка теж гнівається, але проявляє гнів у формі образи.
Якщо чоловік ревнивий і агресивний, це означає, що його обраниця дуже скритна. Про таких кажуть: валіза з подвійним дном, собі на умі, у тихому болоті… Підсвідомо ревнивець недовірливий, хронічно підозрює дружину в зраді, навіть якщо на те немає жодних причин. Просто вона зайшла в кав’ярню погомоніти з подругою, але, не бажаючи засмучувати чоловіка, сказала, що затрималася на роботі. Або ж купила надто дорогу річ, але реальну ціну від коханого приховала. А будь-яка замовчана інформація викликає в чоловіка підсвідомі ревнощі. Він напружений, підозріливий і неспокійний.
Рідко хто з жінок не любить попліткувати. Це ознака бідного на емоції та події особистого життя. Здавалося б, безневинна річ — перемити кістки подругам, товаришам по службі, сусідам, родичам, нарешті. Навіть якщо обговорюють не спересердя — це підсвідомий прояв жіночої жорстокості. Недарма кажуть: слово не горобець. Слова жалять, ранять, чіпляють за живе. Тому й чоловік поруч із пліткаркою буде жорстоким. Будь-яка форма пліток розвиває жорстокосердість.