Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німецький омбудсмен вимагає посилити тиск на український уряд

Світ про Україну 20506 переглядів

Опубліковано - 19.04.2012 | Всі публікації | Версія для друку

Німецький омбудсмен вимагає посилити тиск на український уряд
Уповноважений з прав людини федерального уряду Німеччини Маркус Ленінґ вважає, що слід посилити тиск на українську владу з огляду на політично вмотивовані процеси, які нині ведуться в Україні.

Deutsche Welle: Пане Ленінґ, як ви оцінюєте другий судовий процес проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко?

Маркус Ленінґ: Насамперед потрібно звернути увагу на те, що процеси ведуться нині не лише проти пані Тимошенко, але й проти багатьох інших колишніх членів її уряду. Загальна картина цілком очевидна: все це політично вмотивовані процеси, які мають на меті покарати членів колишнього уряду та усунути з поля політичних конкурентів перед парламентськими виборами в жовтні цього року. Для мене ці процеси не мають жодної ваги, оскільки низка попередніх уже засвідчила, що це нечесне судочинство й обвинувачені не мали жодної можливості належним чином себе захищати. Німецька сторона не визнає цих процесів. Тому я закликаю уряд України негайно звільнити всіх цих людей.

DW: Уже кілька місяців ведуться розмови про те, щоб привезти Тимошенко на лікування до Німеччини. Який стан цих переговорів сьогодні?

- Німецький уряд не веде переговорів щодо цього. Це не наша справа. Німеччина – вільна країна. Хто хоче приїхати до нас на лікування – ласкаво просимо! Це не предмет переговорів, а цілком самозрозумілі речі: хто хворий і хоче приїхати до ФРН на лікування, має право це зробити, і його тут тільки вітатимуть.

DW: Як Ви гадаєте, які шанси, що пані Тимошенко таки приїде на лікування до Німеччини?

- Цього я не можу сказати. Спершу слід запитати пані Тимошенко, чи вона цього хоче. Гадаю, найважливіше те, що Тимошенко, а також Луценко, Філіпчук чи Іващенко, на належному рівні мають отримувати медичне обслуговування. Але жоден з них досі цього не мав.

DW: Дочка Тимошенко під час свого перебування в Берліні закликала німецьку владу запровадити санкції проти українського уряду. Як Ви ставитеся до такої пропозиції?

- Під час мого візиту в Україну я побачив, що в цій країні є багато активних представників громадянського суспільства, які намагаються впливати на владу. Я бачу також, що і ЄС чинить тиск на український уряд, насамперед тим, що угода про асоціацію все ще залишається не підписаною. Я бачу також, що український уряд поволі починає усвідомлювати, що низка провідних європейських політиків можуть бойкотувати Чемпіонат Європи з футболу в Україні, бо вони вважають, що не можуть спокійно сидіти собі на стадіоні у Харкові, коли неподалік у в’язниці сидить пані Тимошенко. Гадаю, на український уряд нині справді з багатьох боків тиснуть. Хотілося б цей тиск ще більше посилити.

DW: Нині чимало розмов точиться довкола того, чи не скористається канцлер Німеччини Анґела Меркель приїздом в Україну на «Євро-2012», аби зустрітися з Януковичем. Як Ви гадаєте, це можливо? Чи рекомендували б Ви їй це?

- Це питання до пані канцлерки. Я не даю пані Меркель публічно жодних рекомендацій.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Світ про Україну»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.