Аратта - На головну

13 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Керрі ніби зачарований Лавровим, Путіним

Світ про Україну 21636 переглядів

Опубліковано - 30.03.2016 | Всі публікації | Версія для друку

Керрі ніби зачарований Лавровим, Путіним
Небезпека криється в тому, що в Європі і на Заході все більше говорять про те, що Україна несе більшу відповідальність за невиконання «Мінських угод» ніж Росія.

Колишній помічник держсекретаря США з питань демократії та прав людини, а нині - старший директор з питань прав людини і демократичних свобод "Інституту Маккейна" Девід Крамер в ексклюзивному інтерв’ю Грузинській службі «Голосу Америки» прокоментував ситуацію в Україні, Сирії та Грузії, і також торкнувся, зокрема, американо-російських відносин.

Україна

«З одного боку, країна продовжує рух вперед - народ України готовий продовжувати вимагати від уряду покінчити з корупцією і продемонструвати більш ефективне управління країною, а також налагодження більш глибоких зв’язків із Заходом. Все більше українців сьогодні позитивно ставляться до ідеї вступу до НАТО - подібного раніше не спостерігалося. В Україні як і раніше виступають за зміцнення зв’язків з Європейським Союзом. Громадянське суспільство в країні - дуже сильне, міцне - як ми пам’ятаємо, воно заявляло про себе на демонстраціях 2004 року, і в 2013-2014-му роках. Були зроблені позитивні кроки в бік реформ, про необхідність яких міжнародне співтовариство неодноразово заявляло. Однак при цьому головну проблему - корупцію - не вирішили повною мірою. Я бачу, що український народ відчуває серйозне невдоволення тим, що масштабних зусиль - з самих верхів і далі вниз по ланцюжку - не робиться».

Україна і Росія

«Агресія з боку Росії на сході країни продовжується. Її сили постійно, щодня порушують перемир’я ... Підводячи підсумки - Україна стикається з цілою низкою серйозних проблем, її населення і Захід відчувають серйозне роздратування через існуючу ситуацію навколо корупції.

Небезпека для України - і, на мій погляд, небезпека несправедлива - криється в тому, що в Європі і на Заході все більше говорять про те, що Україна несе більшу відповідальність за невиконання «Мінських угод» ніж Росія.

Москва не виконала жодного з пунктів «Мінських угод». Україна пообіцяла підготувати спеціальну законодавчу базу і поправки до Конституції, що стосуються питань самоврядування в східних регіонах, пообіцяла провести вибори на Донбасі ... Перше читання цих поправок відбулося в серпні минулого року - і тоді в результаті протестів проти них загинули чотири людини. Це надзвичайно складне питання. Я думаю, що існує значна небезпека того, що Верховна Рада не схвалить це законодавство.

Але провину в жодному разі не можна переносити з Росії на Україну. Якщо це станеться - і ознаки того, що це відбувається у Європі, вже є - то у нас з’явиться достатньо підстав для занепокоєння щодо збереження режиму санцкій проти Росії. Вкрай важливо зберегти дію цих санкцій. Москва не виконала жодного із узятих на себе забов’язань в рамках Мінського договору, а в України натомість з’явилися додаткові обов’язки. Причому з’явились вони на вимогу Росії, а її самої не стосуються. Не можна забувати - Україна є жертвою в цьому конфлікті, а агресором - Росія».

Керрі, Лавров, Путін

«Кожного разу, коли держсекретар США їде до Росії, я відчуваю занепокоєння. У минулому році - в травні в Сочі, в потім в грудні він літав - в Москву, і цього тижня він знову літав до Москви. Мені здається, що колега Джона Керрі - міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров - немов зачарував його, - як і Владімір Путін. Я щиро сподіваюся, що держсекретар Керрі продовжить жорстко розділяти сирійське і українське питання... Повторюся, Москва не виконала жодного з узятих на себе зобов’язань в рамках «Мінських угод». Санкції, введені за її дії в Україні, - анексію Криму, вторгнення на схід України, повинні залишатися в силі».

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Світ про Україну»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
Реклама на порталі
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.