Аратта - На головну

21 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Майбутню зустріч Байдена з Зеленським обговорюють на шпальтах американських ЗМІ

Політика 2465 переглядів

Опубліковано - 26.08.2021 | Всі публікації | Версія для друку

Майбутню зустріч Байдена з Зеленським обговорюють на шпальтах американських ЗМІ
Зустріч президентів США Джо Байдена та президента України Володимира Зеленського, заплановану на 31 серпня, по-різному оцінюють у США.

Можливість виходу на «новий надзвичайний рівень співпраці» пророкує колишній посол США в Росії Майкл Макфол в своїй статті для The Washington Post. В статті для Forbes, Кеннет Рапоза, навпаки, припускає що Зеленський повернеться з Вашингтона з порожніми руками і не отримає нічого «крім запевнень у підтримці та дружбі».

В своїй статті для The Washington Post Макфол порівнює роль України на передовій в Європі із Західною Німеччиною часів холодної війни. «Успіх України стане натхненням для тих, хто бореться за демократію в регіоні та світі, а також підтримає позицію Байдена про просування демократії, яку похитнуло повернення Талібану до влади в Афганістані. Поразка ж України стане подарунком Путіну та автократам в Мінську та Пекіні», - говорить аналітик.

Він вказує, що зміцнення двосторонніх відносин відповідає як інтересам США, так і інтересам України.

Для того, щоб вивести відносини на новий рівень, Макфол радить Байдену оголосити Україну критично важливим партнером із захисту європейської безпеки а також надати нову масштабну військову допомогу, включаючи більше «Джавелінів» та сучасних радарів.

Зеленському ж аналітик радить перестати говорити про підписання Плану дій членства в НАТО, а зосередитись на конкретній співпраці.

Задля просування реформ в Україні, президенти можуть оголосити про створення двосторонньої комісії, а також долучити таких неурядових лідерів, як колишній посадовець МВФ Девід Ліптон, колишню міністра фінансів України Наталю Яресько, політолога Френсіса Фукуяму та колишнього президента Естонії Томаса Ілвса до підтримки реформ в Україні.

А от Кеннет Рапоза не має великих очікувань від «зустрічі українського президента-телезірки» з Байденом.

«Зеленський, ймовірно, зачарує Вашингтон і отримає продовження фінансової підтримки а також, можливо, деякі заяви, але, загалом, Україна залишається наодинці», - зауважує аналітик в статті для Forbes.

На тлі новин з Афганістану та щодо пандемії, а також через те, що візит припадає на час відпусток у Вашингтоні, зустріч Байдена з Зеленським, ймовірно, не приверне великої уваги американських ЗМІ, вважає аналітик.

«Через усі питання, які зараз вирішує Байден, ймовірно, Зеленський повернеться додому без нічого, крім запевнень у дружбі та підтримці проти російської агресії», - пише Рапоза.

Рапоза говорить про «скелети у шафі», що заважають потеплінню відносин Зеленського та Байдена, і зокрема вказує на повідомлення про роботу сина президента США Гантера Байдена в Україні, які поширювались у США під час передвиборчої кампанії. Він також вказує на позицію адміністрації президента Байдена стосовно «Північного потоку-2», яку критикували у США як недостатньо жростку.

Американські інвестори не мають великого представництва в Україні, зауважує аналітик. Без значних інвестицій і з зовнішнім боргом, що перевищує 65% ВВП, Рапоза бачить для України загрозу банкрутства. «Україна ризикує стати Аргентиною Радянського Союзу», - зауважує він, однак вказує на теперішні гарні економічні показники.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Політика»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.